Садоводница• Изменено 24 июля в 16:57
Працювати за 15 тис.-це РАБСТВО! це забути про якість життя
Знаю, зараз налетять що нагнітаю ,війна… але і до 22р такі зп були, але ж і ціни були зооовсім інші.
Давайте дивитись реально, це на їжу(не саму якісну) комуналку , шоб вижити(
Я от працювала зранку з 8ї до 17 ні вийти, ні встати… Верхи мають мільйони, а ти- раб!!!
Місяць як не працюю, жити благо є за що, але ж яка це свобода, незалежність! Нікому не служити за «їду»
Бізнес- от вихід, але ж рабам не можна,,роблять все,,щоб і не думали починати, а якщо почнеш- змирись-держава не зацікавлена
Виїзджати навіть не думаю, але жити за ці 200-500€ і думати, що нам світить Європа, це смішно.
Населення, хто не біля кормушки, на грані виживання, і все списують на війну а про корупцію і некомпетенність справа інша(((
Платити людям 7-15 тис- це знущання, з теперішніми цінами, мінімум 30-40!
І називайте мене тролем,ботом, але віддавати весь свій час , сили… проводити на роботі часу більше ніж з сімʼєю, з дітьми, це неповага до себе, це знущанння, змова на держ.рівні,,щоб з людей зробити стадо, яке готове на все за кусок хліба, люди стають низького рівня, розвитку…
Так, відсотків 20, мають хороший дохід, але реальність більшості працюючих дуже сумна((((
Виговорилась!
Ну, звісно чекаю тапок від рабів, хто за 15 тис зранку до вечора розвиваються, будують карʼєру, самореалізуються, їздять на курорти🤣 але я в це не повірю, тому не старайтесь)
Виговорилась!
Уравнобешенная• 25 июля в 01:07
Ответ дляЖінка з перцем
Моя мама пенсионерка работает в т.н ДНР, Макеевка, за 4 тыс рублей, 2 дня работает, 2 отдыхает. А вы говорите что мы страна рабов, страна рабов и дебилов тех кто за рашку жопу рвет и уже 11 лет ждет светлое будущее и срет в пакеты, потому что вода раз в 3 дня и только 4 часа вечером.
Это такая ужасная жизнь в оккупации? Почему такая маленькая зп?
Садоводница
• 25 июля в 11:37
Ответ дляУравнобешенная
А ви думали там золоті гори
Дивні ваші запитання
Уравнобешенная• 25 июля в 12:07
Ответ дляСадоводница
А ви думали там золоті гори
Дивні ваші запитання
Просто люди рассказывают ,что там лучше жизнь и выше зп,чем у нас
А я нівроку• 25 июля в 14:32
Ответ дляНетутешня
Водій на власному бусі, вантажні перевезення по Україні
это предприниматель со своим бусом,а никак не наемный водитель .
Наталка -русалка• 25 июля в 17:19
Ответ дляТётя Хрюша
На предприятии,где работает мой муж у руководителя департамента на руки! ЗП 600 тысяч гривен, я в шоке просто. И он ещё взятки берет,надо их реально стрелять
Що виробляють?
Наталка -русалка• 25 июля в 17:21
Ответ дляДуже дуже вумна
Все питання в тому що ви зможете запропонувати на вищу зп і чи є інші , дорожчі пропозиції для вас.
В глухому селі й 15 за щастя.
В селах немає такої зарплати
Наталка -русалка• 25 июля в 17:23
Ответ дляЖінка з перцем
Чому не заберете маму до себе?