Може ще третю?• 24 июля 2025

Дівчинка 9 років має зріст 146

що значить такий високий зріст в цьому віці? потенційно, вона буде дуже високою? Щось хвилююсь я з цього приводу
Планшетница• 24 июля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
10-річні діти в класі зростом як дорослі вже?
таке тільки на Порадниці
в житті всі діти як діти, середнього зросту
Повторяю моей 10 рост 155 . Второй 12 рост 160 .я вообще не считаю что это высокие. Наоборот они переживают что маленькие.
Партизанка• 24 июля 2025
Ответ дляПланшетница
Ничего не поняла??? Моей 10. Рост 155. Это что много?? Она вообще не высокая . Муж 165 я 167. Дети в её классе есть и намного выше и крупнее.
Много для 10. Одежду когда покупаете вы ж не на 10 лет берете.
ГЛЮкоза• 24 июля 2025
Ответ дляПланшетница
то якого зросту діти у вашому класі? 170? в 10 років
Млинці зі смайликом• 24 июля 2025
Так она невысокая. Моей 10 и она 155. Старшей 12 и она 165. Но ноги у них одинаковой длины.
Детские_Будут?• 24 июля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
А моя в младшей школе учительницу переросла и на фотках старалась стать возле нее, чтобы все видели какая она высокая
Мне просто задвигали во второй ряд всегда вместе с училкой, т.к. высокая)
А вот недавно• 24 июля 2025
Ответ дляГубной рояль
А це багато? Син зростом 140 в 9 років. Всі дівчата значно вищі за нього в класі
а весит сколько7 у нас 14 5, а вес не добирает..
задумчивая мордочка• 24 июля 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Если бы я видела, что у девочки есть потенциал вырасти до 185 см и выше, то топала бы к эндокринологу, и не одному. На ситуацию можно повлиять , та же терапия эстрогенами, то же исследование гипофиза и т.д. На самотёк бы не пускала точно.
Но пока не о чем беспокоиться.
Согласна.
Я в 12 лет уже была 168 см, месячных не было ещё.
Как же я страдала, рыдала, умирала, лишний раз стеснялась на улицу выйти. Родители не высокие, средние, никого в роду выше 177 см по малому и и женским линиям сроду не было.
Свою дочь повела бы к врачу, хотя бы сделать рентген кисти и посмотреть зоны роста.
Выросла в итоге 176 см, не нравится , но это намного лучше, чем я себе представляла, жутко боялась, что под 190 см буду
В 18 лет занялась спортом, фитнесом, тренажёрным залом, в целом фигура выглядит хорошо, но комплекс где-то глубоко в душе так и остался.
Olga_72• 24 июля 2025
Сходіть до педіатра, скажіть що дитина в зоні активного росту. Має виписати вітаміни для серця. Поцікавтесь що робити щоб не з´явились растяжки на спині, бо при швидкому рості це часто буває. Якщо лікар побачить що треба до ендокринолога, то це буде не зайве.
ЛюбимаЯНЬ• 24 июля 2025
Сину недавно виповнилося 7,ріст 140,завжди найвищий в садочку і класі,але він спортом займається з 4 років,батько високий,лікар запевнила,що немає причин для хвилювання
Добротная• 24 июля 2025
Ответ дляМоже ще третю?
я 165, чоловік - 185. Але бабуся одна висока
У нас похожие параметры в семье и у родителей и у дочки (146 ) но она в классе далеко не самая высокая, даже из девочек, мальчик так вообще прилично выше есть.
Планшетница• 24 июля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
У младшей такиеже. Есть чуть выше но они и крупнее сами по себе. Просто мои говорят что низкие, папа 165 . Хотят быть стройными и высокими. И я не думала что 155 это реально высокая в 10 лет. 6 кл. Будет 11.
Губной рояль• 24 июля 2025
Ответ дляА вот недавно
31 кг. Завжди худющим був, а зараз почав набирати потихеньку)
Я-ваш шанс• 24 июля 2025
Ппц. И?
Україна наше все• 24 июля 2025
Ответ дляГубной рояль
Прикольно. У нас лише одна дівчинка дуже висока. Всі інші десь візуально 135 і менше (теж син в 9 був 140)
Україна наше все• 24 июля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
таке тільки на Порадниці
Так, цікаво. Мій син зараз почав активно рости, йому 10 років,149 см то він один з найвищих в класі, усього декілька дітей такі самі, чи вищі, дівчинка вища одна. А тут почитати, то на голову всі мають бути вищі.
ГЛЮкоза• 24 июля 2025
Ответ дляПланшетница
для 11 років 155 це зріст вище середнього
ну ніяк не низький
низький це менше 132
Млинці зі смайликом• 24 июля 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Согласна.
Вы немного не в себе.
aljonyshka• 24 июля 2025
Разве это много? Моя дочка в 12 лет 165 см и 41 размер ноги)
Губной рояль• 24 июля 2025
Ответ дляЛама_мама
не много, у нас так же в классе
А мені вже натицяли фіолетових морд ))) За те, що діти в класі високі 😂😂 Треш, а не форум
задумчивая мордочка• 24 июля 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вы немного не в себе.
Полегчало, написав гадость?))
Это тоже хороший индикатор вашего прекрасного психического здоровья.
Млинці зі смайликом• 24 июля 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Полегчало, написав гадость?))
Это не гадость. Вы реально считаете, что Вы при росте 176 -огромная? Я почти уверенна, что у Вас длинные ноги. Но Вы акцентируете внимание на ’ужасном росте’.
А вот недавно• 25 июля 2025
Ответ дляГубной рояль
в нас 27...
aljonyshka• 25 июля 2025
Ответ дляГубной рояль
А мне 2 слезки))) Наверное, на 41 размер ноги в 12 лет) наверное, прийдется ей пальцы отрезать, чтобы соответствовать стандартам)))
Пукимончиг• 19 августа 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Да, у нас высокий рост параллельно с ранним развитием, основной скачок роста был с 8 до 10 лет
А зараз як,ріст позбавляється чи вже ні.
Бо у дочки так само до 10 років був стрибок у зрості,в зараз зупинився на 153 і вже 2 роки не росте ні на сантиметр.
Тра Ля Ля• 20 августа 2025
Ответ дляПукимончиг
Зараз їй 16, 175см, за останні два роки плюс 2см
Бочка порохУ• 09 сентября 2025
Це нормальний зріст для дівчинки такого віку. В моє доньки в класі переважна більшість дівчат високі.
Бочка порохУ• 09 сентября 2025
Ответ дляПартизанка
А хто купує одяг по віку. До такого віку мами вже прекрасно знають, що треба орієнтуватись на зріст. І так, вище писала в моєї доньки в класі більше половини дівчат такого зросту. Моя 10-річна зростом 152 см.
Партизанка• 09 сентября 2025
Ответ дляБочка порохУ
Ніхто не купує. Але ж ця розмірна сітка існує. Значить норма є. І у вас вище норми.
Бочка порохУ• 09 сентября 2025
Ответ дляПартизанка
Так і норма поняття відносне. Якщо в доньки в класі більшість дівчат високі, значить це норма, а не норма низькі.
Партизанка• 09 сентября 2025
Ответ дляБочка порохУ
Та ж так. Я не кажу що низький це норма. Просто у всіх торгових марок вказано що 10р це 140. У всіх. Плюс мінус звичайно