Усатая полосатая• Изменено 24 июля 2025

Підкажіть по айфон, звук відео

Дівчата, зараз айфон 16 про макс, перейшла півроку тому, до того була прихильнецею самсунг.
Проблема така, що поганий звук у відеозаписах, які загружаю в сторіз в інстагам чи пересилаю наприклад у вайбер. Коли дивлюся цей відеозапис у себе не телефоні - звук чудовий, а коли загружаю відразу при загрузці вже чути, що звук спотворюється. Що це може бути? Може якісь налаштування? Що перевірити? Чи це якийсь брак???
Пусин Кукин• 24 июля 2025
У мене так само, теж 16 про макс, щоб більш менш залишилася якість і звук то тільки airdrop
Сладко-соленая• 26 июля 2025
Автор, не по теме, но почему перешли с самсунга?
автор Усатая полосатая • 27 июля 2025
Ответ дляСладко-соленая
Дуже жалію про це, загалом багато речей, які не влаштовують, навіть бісять.
Перейшла, бо спрацював якийсь стадний інстинкт, в всіх подружок айфони, всі хвалили…
Сладко-соленая• 27 июля 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Возвращайтесь на тёмную сторону, у нас есть кастомизация