Басноплетка• 24 июля в 22:28
Франкфурт принимает?
Может кто-то знает?
Или где можно информацию такую проверить?
Если есть к кому поехать и прописаться?
Не близкие родственники.
Если есть к кому поехать и прописаться?
Не близкие родственники.
Басноплетка
• 25 июля в 00:14
Ответ дляСонячний зайчик
Я живу во Франкфурт на Майне. Говорят что не принимают, а принимают в Гессен, это типа область там где и Франкфурт есть.
Hessen — Гессен
🟢 Gießen (Rödgener Straße 59-61, 35394 Gießen Ankunftshalle)
Hessen — Гессен
Спасибо
ПриснитсяЖЕ• 25 июля в 00:23
Ответ дляБасноплетка
Спасибо. Это bamf, правильно?
нет, это Ausländerbehörde
Борисфенка• 25 июля в 00:52
Ось тут подивіться:
І взагалі прочитайте там все, це як підручник для біженця.
Басноплетка
• 25 июля в 01:00
Ответ дляБорисфенка
Ось тут подивіться:
Дуже дякую
Борисфенка• 25 июля в 01:11
Ответ дляБасноплетка
Дуже дякую
В принципі, якщо родичі вас про пишуть, можете вже їхати до них, бо всі ці правила про приймаючі землі здебільшого для тих, хто їде через табори.
Як показує практика, прописаних приймають у всіх містах і у всіх землях.
Басноплетка
• 25 июля в 07:33
Ответ дляБорисфенка
А, якщо, наприклад, знаходимо квартиру та їдемо туди і вже в нехай прописуємось, то так модна, чи можуть відмовити в компенсації оплати?
Сонячний зайчик• 25 июля в 08:37
Ответ дляБасноплетка
Нужно чтоб Jobcenter одобрил эту квартиру. Так как там есть ограничение цены и кВ м.
Борисфенка• 25 июля в 11:05
Ответ дляБасноплетка
В переважній кількості випадків тим, хто на старті прописується у родичів, дають параграф і пособія в цьому місті, навіть якщо земля закрита. Все вирішується в індивідуальному порядку, трохи поморочать голову чиновники, але все буде добре.
Вам потрібно отримати 24-й параграф, це три місяці. Коли він буде, знайдете собі окреме житло навіть в іншій землі, це також можливо.
Борисфенка• 25 июля в 11:06
Ответ дляБасноплетка
Вам ніхто не здасть квартиру, поки у вас нема дозволу на проживання. До родичів їдьте.
Басноплетка
• 25 июля в 13:40
Ответ дляБорисфенка
Дякую
Борисфенка• 25 июля в 13:41
Ответ дляБасноплетка
Дякую
І взагалі наявність родичів дуже спростить вам життя у перші місяці. Вони допоможуть навіть порадами, а це дуже важливо.
Басноплетка
• 25 июля в 13:44
Ответ дляБорисфенка
Ну дуже довго теж не хотілося б обтяжувати людей. Тому шукаю варіанти різні. І це не прям близькі родичі. Двоюрідні брат и сестра моєї бабусі )
Борисфенка• 25 июля в 13:46
Ответ дляБасноплетка
У вас нема вибору - або родичі, або табір.
Думаю, ви їх не дуже будете обтяжувати, навіть незнайомих німці селять у себе українців.
І ваші родичі буду отримувати гроші від держави за те, що ви у них проживаєте. У німців все продумано, знайте про це.
Бойцовская• 25 июля в 17:04
Ответ дляУкраїнська Мрія
Да мне вообще пофиг. Уже предостаточно тем, как потом ноют, что жизнь не стала сказкой с выездом. Воспринимаю как очередную серию комедийного сериала.
Ну по себе скажу что жизнь стала гораздо спокойнее и проще. Не завидуйте)
Басноплетка
• 25 июля в 17:12
Ответ дляУкраїнська Мрія
Темы-это даже не один процент выехавших. Как можете судить про общую картину по темам? В моем окружении все довольны. В какой стране не были бы
Сонячний зайчик• 12 августа в 23:48
Ответ дляБасноплетка
100% принимают в Hessen, я выше Вам писала где это. Вчера зарегистрировалась родственница там. Так что едьте.
Басноплетка
• 13 августа в 00:16
Ответ дляСонячний зайчик
Спасибо 🌸
Не через лагерь?
Сонячний зайчик• 13 августа в 16:31
Ответ дляБасноплетка
Спасибо 🌸
Не через лагерь?
Через лагерь Hessen, который я выше писала Вам.
Сонячний зайчик• 13 августа в 16:34
Ответ дляБасноплетка
Спасибо 🌸
Не через лагерь?
Лагерь:
Hessen — Гессен
Басноплетка
• 13 августа в 17:34
Ответ дляСонячний зайчик
Лагерь:
Hessen — Гессен
А, поняла) спасибо большое