Сіґеле-міґеле• 25 июля 2025

Сыну 17 лет, куда увести?

Закончил школу в этом году , никуда не поступал ( решение семейное ) подрабатывает уже . Раньше уехать не могли , сейчас я без работы . Куда увести ребенка , куда поступать на следующий год ? Сын отлично знает английский язык .
Розвідка Маші• 25 июля 2025
Ответ дляКнопкотиць
какую специальность рассматриваете для поступления ? еще в этом году он может успеть поступить в Австрию, если английский оперативно сдаст на сертификат. бесплатно. если вы с ним готовы выехать , откройтесь, помогу.
.
Miele• 25 июля 2025
Ответ дляКнопкотиць
Напишите и мне, пожалуйста, подробности поступления в Австрии. Спасибо
Хропочка з гривкою• 25 июля 2025
Ответ дляCopy-Paste
Без обид, но’жду отзывов’...У меня сын в 11, я год долбилась по всем форумам и чатам.. куча нюансов, вопросы по защите. На след год многое иначе будет-это факт. Там где я, условия изменились конкретно с прошлым годом. Я грант пытаюсь получить с января месяца.
грант на учёбу? страна?
from Ukraine• 25 июля 2025
Ответ дляРозвідка Маші
За рік німецьку з 0 до В2 - дуже самовпевнено
Мій син недавно знав екзамен, чекає на сертифікат, саме за рік. Добре знає анг, сказав, що багато схожого з нім мовою, тому не дуже важко вчити. Його подруги так само здали за рік.
Акуна_Матата• 25 июля 2025
Ответ дляfrom Ukraine
Абсолютно разные языки,грамматика, падежи, произношение...
Садоводница• 25 июля 2025
Решение семейное, ото ви нарішали, дитина тепер буде різноробочим все життя
from Ukraine• 25 июля 2025
Ответ дляАкуна_Матата
Я не спеціаліст, а він говорить, що багато схожого. І брат мій, що закінчив ін.яз анг-нім, теж каже що це одна група, і є схожість
ЖонДуан• 25 июля 2025
Хорошее образование и куда просто принимают украинцев - это абсолютно несовместимые вещи.
Если образование хорошее, никто туда просто так не принимает. Нужно НМТ, академ разница, то есть оконченный первый курс украинского университета, вступительный экзамен, сертификат на знание языка. Конкурс очень большой.
Еще вариант: хорошее образование за дорого.
Не редко это и дорого и конкурс большой. Два в одном)))
Университеты, куда всех принимают - это «не то пальто»
ВсеПроВсехЗнаю• 25 июля 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я это понимаю , финансы есть . Я хочу выехать с ним , но и чтобы он поступил в университет в следующем году . Но , куда ехать ? В какую страну ? Какие есть университеты хорошие где принимают украинцев . Жду отзывов
Ви правда замість того, щоб шукати профільні сайти та вивчати питання, покладетеся на коментарі порадниць?
кнопкодав• 25 июля 2025
Ответ дляЖонДуан
100%
В хороший университет попасть крайне сложно.
Это не просто документы принести.
Но вам фейс-палмов наставили, наверное, родители тех детей, кто учится в таких «университетах» , где от университета одно название.
В Киеве - Поплавского, как бы тоже университет)))) Но между Поплавского и Могилянкой - есть разница. А так, они оба университеты.
Послушная• 25 июля 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Не понимаю, что вы там мониторили и почему вдруг студентам в Австрии не платят выплаты. Их можно получать, при выполнении ряда условий, но это только сейчас. В прошлом году вообще ничего не было, только стать на учёт в амс.
Я начала свое сообщение - и Вы ж его даже цитируете- что пишу за Германию.
Послушная• 25 июля 2025
Ответ дляfrom Ukraine
Багато схожего - это латинский алфавит, видимо?
from Ukraine• 25 июля 2025
Ответ дляПослушная
Чого Ви до слів чіпляєтеся, по темі сказати нічого? Закінчіть іняз і скажете свою думку. А по темі- за рік до б2 з нуля можна, якщо сильно хотіти і клепки в голові усі на місці. Крапка
Kuziapetrovna• 25 июля 2025
Америку, англию
Скокмоно - стокнуно• 25 июля 2025
Ответ дляКнопкотиць
Если вы не разбираетесь в этой теме, то лучше не комментировать, наверное.
В Австрии нет вступительных экзаменов на очень много специальностей, и английского В2 достаточно вполне. Например, еще в этом году, если оперативно подсуетиться, можно поступить и на искусственный интеллект, и на английскую филологию. Из документов надо аттестат с апостилем, сертификат IELTS и оформить автстрийскую защиту. До 5 сентября прием документов. Обучение для украинцев полностью бесплатное и в этом году и в следующем. Даже семестровый сбор не надо платить. Учеба с 1 октября начинается.
расскажите, а жилье платно? и какиеименно университеті бесплатні на английском? дочка в 10 классе,англ.норм, будем сдавать на сертификат. но денег нет,я одна тяну с зп 30 тыс грн. поэтому не знаю.
КротоТо• 25 июля 2025
Автор, англійська - це базова навичка, а не додаткова перевага зараз для студентів.
У всіх країнах навчання в ВНЗ англійською буде платним, чим західніше - тим дорожче. Безкоштовна вища освіта для українців тільки за умови знання мови країни на рівні B2/C1 та на загальних умовах вступу (Чехія, Польша, Німеччина).
Для отримання граниу на навчання потрібно мати високі бали атестату, додаткові досягнення (спорт, олімпіади), волонтерські практики, рекомендаційні листи.
Блакитні комірці (робочі спеціальності) на заході отримають на рівні з офісними працівниками. Тож якщо у сина справді душа й руки лежать до автомеханіки, то нехай їде й спокійно працює.
КротоТо• 25 июля 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Я взагалі розглядаю непопулярний варіант переїзду і навчання - Чорногорію. Для доньки. Школу закінчить в Україні, а потім їдемо. Або раніше, якщо безпекова ситуація погіршиться.

В приватному вузі навчання англійською. Вартість в діапазоні 1500 - 3000 євро. Диплом визнається в Європі.

З плюсів бачу: клімат, наявність моря, доступні ціни на оренду, спокійний вайб. Працюю віддалено, жити буде за що.
Чорногорія не в ЄС, і хоч диплом визнається, та серед роботодавців не користується популярністю.
И.О. человека• 25 июля 2025
Ответ дляКротоТо
Вже втомилася писати) для українців з захистом безкоштовне навчання англійською, наприклад, в Швеції. І, я думаю, така ж ситуація і в багатьох інших країнах. Але порадниці вперто пишуть, що англійською навчання платне.
кнопкодав• 25 июля 2025
Ответ дляпьЯНА
Вам хорошие или где принимают украинцев?
Зачем вы задаете такие вопросы?
Для многих, там, где просто принимают украинцев это уже и есть хорошее
Incol• 25 июля 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
С этого года (с июля) в Австрии бесплатную мед.страховку получают только те, кто получает выплаты. Защита - это другое, ее получают все
А які виплати (розмір) і умови для їх отримання ?
кнопкодав• 25 июля 2025
Ответ дляИ.О. человека
А коли захист закінчиться, а навчання ще триватиме, то що буде?
Атятя_тётя• 25 июля 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Государственные вузы на польском для украинцев бесплатные
Так, але не всі на момент вступу знають польску на рівні В2+, тому й є ще варіант вичтися на англомовних платно.
И.О. человека• 25 июля 2025
Ответ длякнопкодав
Безкоштовне навчання надається до отримання диплому бакалавра.
КротоТо• 25 июля 2025
Ответ дляИ.О. человека
Супер, не знала про Швецію. Але інших країн справді немає
И.О. человека• 25 июля 2025
Ответ дляКротоТо
Щоб знати, є інші країни чи ні, треба не просто спитати на Порадниці, треба спілкуватися з тими, хто реально навчається в тих країнах. Я впевнена, що є і інші країни, які надають безкоштовне навчання для українців англійською.
ЖонДуан• 25 июля 2025
Ответ дляИ.О. человека
Це добре, що в Швеції так.
Бо в інших країнах або платно, або безкоштовно, в якості виключення, на час дії тимчасового захисту.
І оскільки оплата щорічна , або щосеместрова, як тільки закінчиться захист - навчання стає платним з наступного року або семестру.
Живчик-счастливчик• 25 июля 2025
автор, вы в поисках университета, в который вашего сына возьмут только потому что он украинец? ни слова про его знания, про интерес к какой-то профессии, про оценки. Вы хоть примерно представляете что такео высшее образование?
Атятя_тётя• 25 июля 2025
Ответ длякнопкодав
100%
Это не просто документы принести.
Між Поплавського і Могилянкою ще є теж університети, де люди отримують освіту, ну й не ними одними і так в кожній країні. Можна і в Могилянці штани протирати, а ще є таке поняття , як самоосвіта, зараз для цього маса можливостей, не всі мають можливіть в МІТ навчатися навіть з урахуванням грантів.
И.О. человека• 25 июля 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Не зважайте) це ж порадниці вони всі закінчили як не Калтех, так Гарвард
ЖонДуан• 25 июля 2025
Ответ дляИ.О. человека
Да, це порадниці!
Нас всіх беруть в Гарвард, тільки тому, що ми українці.
І достатньо вивчити англійську і принести шкільний атестат. Так, по вашому?

Навіть в Україні- в усі гарні університети на певні професії конкурс.
Усих підряд беруть - де недобір, або це щось приватне і головне щоб гроші платили.
В Європі теж саме.

Тому, «гарна освіта» і «беруть усих підряд» це взаємовиключні речі. Не беруть усих підряд в топові університети, там величезний конкурс.