Дикая Роза• Изменено 25 июля в 14:45
Покажіть вашу посмішку) В якому стані ваші зуби, прикус?
Задоволені станом своїх зубів?
Маєте фін.можливість мати гарні, здорові зуби?
Особливо дами 40+))
Вважаю, зуби можуть багато чого сказати про людину…
Зуби це показник… основа і здоровʼя, і благополуччя, і того, як людина піклується про себе…наколоті губи і погані зуби зараз на кожному кроці, чомусь мода більше на губи, хоч і гроші є, а вклаладають у пластику часто
Особливо дами 40+))
Результат:
вже голосів:
13 (19.4%)
Це показник- вкладаю в зуби
13 (19.4%)
Тиц
11 (16.42%)
Вклала тичячі$, все ок
11 (16.42%)
В поганому стані
6 (8.96%)
Зуби хороші від природи
5 (7.46%)
Багато проблем, немає грошей
5 (7.46%)
В жахливому стані
3 (4.48%)
Пофіг на ті зуби
Дикая Роза
• 25 июля в 15:27
Ответ дляPrervana
Денег доуя в общей сложности. Реставрации, ортодонтия (капа и последующее доращивание зубов) Брекеты не носила, зубы не равняла. Свои зубы говно, с 13 лет
Чому не хочете вирівняти зуби?
Ви ніби хизуєтесь зморшками і кривими зубами)
Виглядає дивно шо дєнег доуя
Дикая Роза
• 25 июля в 15:28
Ответ дляOrganic
Могу показати матильду
Психіатру своєму покажіть
Ответ дляДикая Роза
Чому не хочете вирівняти зуби?
Виглядає дивно шо дєнег доуя
Почитайте про компенсационные механизмы в позвоночнике, связь прикуса, осанки и положения позвонков. Мне банально нельзя этого делать) как и очень многим в возрасте 40+
Цветов Мне срочно• 25 июля в 15:34
Зубы есть кривые несколько штук
Не критично, но не ровные. В детстве не было денег ни на что, к тому же несколько зубов полностью съел кариес, опять же мама тогда не следила и не было денег.
Все вылечила, поставила пломбы, коронки, один имплант. Двух зубов нет, пришлось удалить те что сгнили в детстве, но они далеко от зоны улыбки, так и не поставила туда импланты. Вот и всё. Главное нет кариеса, и своей улыбкой я довольна
ПуГоФФка• 25 июля в 15:36
Ответ дляДикая Роза
Чому не хочете вирівняти зуби?
Виглядає дивно шо дєнег доуя
У вас такі комплекси проглядають через відповіді, шо мамадарагая..
Всі, хто бідні, з неідеальними зубами і зморшками, то недолюди, яким треба обов´язково вказати на їх тотальну недолюдяність.
Цветов Мне срочно• 25 июля в 15:37
Ответ дляПуГоФФка
Как раз наоборот это умные люди которые во первых не собираются стирать свою зубную эмаль брекетами, а во вторых доказывать не пойми что чужим людям, у кого самооценка на нуле пусть себе носят годами брекеты, капы, виниры лепят
Морковку дай• 25 июля в 15:50
Ответ дляДикая Роза
Вам дійсно краще в освіту
Ну да) Зубы свои можно и об образовании подумать
Морковку дай• 25 июля в 15:57
Ответ дляКоварная Зая
В цицьки треба
Видела я сегодня результат такого вложения. Уж лучше в зубы)
Лиса Патрикевна• 25 июля в 16:36
Зуби криві, частини давно немає, але те що є без дірок, таких грошей на красу зубів немає,так і живу
Жена миллионера• 25 июля в 17:10
Ответ дляДикая Роза
Мої… елайнери носила також
Нижні -повно імплантів,коронок, верхні свої.
Погані від природи, вічні витрати, 42 роки
Тут же всі свої
чого соромитись)
Тут же всі свої
чого соромитись)
Верхние у вас не свои)
Області пітьми• 26 июля в 10:01
Ответ дляДикая Роза
Ну в темі про зуби , про опу пишете ж ви
Лікуйтесь
Та то ж не я перша почала. Так шо самі лікуйтесь.
Області пітьми• 26 июля в 12:47
Ответ дляPrervana
Ви така гарненька! А на другій світлині ще й на мою подружку схожі.