Надежда наш компас• 26 июля в 08:27
Підкажіть що це за препарат і чи можна дітям 3 роки
І я так зрозуміла це той препарат «дексалгін» що у нас?
Якщо користувалися, скільки давали? І ще - це поганий, небажаний препарат для дітей? Бо в аптеці попросила для трьох років, дали це.
Стопясят раз обсуждала• 26 июля в 08:57
хутряна володарка• 26 июля в 09:00
Ответ дляПерша на селі
фото
Подивіться, чи є в складі етанол. Якщо так, дітям не можна.
Я з цього ж сайту скрін робила.
Стопясят раз обсуждала• 26 июля в 09:04
Ответ дляНадежда наш компас
Ну те що написано - це і є склад? Мет.натрій? Ніякого ж анальгіна?
Совсем люди разучились интернетом пользоваться. Похоже все таки нужно послушать свекровь, а не высмеивать.
хутряна володарка• 26 июля в 09:08
Ответ дляНадежда наш компас
Склад - це лише метамізол натрій?
Я просто подумала спершу що це те саме що дексалгін (наш).
Подивіться уважно на коробці чи в інструкції
хутряна володарка• 26 июля в 09:11
Ответ дляНадежда наш компас
Склад - це лише метамізол натрій?
Ні, не те саме. Це наш анальгін
Галябалована• 26 июля в 09:26
Ответ дляНадежда наш компас
Свєкровь каже це дітям не можна, бо це гекса (десять) і лгін - анальгін. Тобто анальгін у десятикратному ступені.
Это препарат больше для обезболивания, а вы с какой целью взяли?
Пищалка• 26 июля в 09:30
Ответ дляхутряна володарка
Я робила скрін до конкретно цього препарату, що автор показала
И я
Надежда наш компас
• 26 июля в 13:07
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ну тоді не підходить
Анальгін я не даю
Надежда наш компас
• 26 июля в 13:19
Ответ дляПодтяжка
Не можна дітям. І дорослим не бажано. Викиньте
Ну я не можу збити
Збиваєш, година 36,6, спрез дві години 38,5
Раніш якось подовше хоч ходила поки знов не піднялося
Надежда наш компас
• 26 июля в 13:25
Ответ дляГалябалована
Я для температури
Я не можу нормально збити другий день її. Пре і пре
Надежда наш компас
• 26 июля в 13:42
Ответ дляхутряна володарка
Підкажіть по температурі в цілому
Якщо всора прям весь день пре, сьогодні пів-дня пре - що мені робити? Паніку чи так буває?
Дитина раніше хворіла як: кашляє, робимо пульмікорт. Нос чистим. Все. Епізоди темп були звісно. Але ти збив, і забув на пів-дня.
А цей раз я прям не можу виждати шість год до настопного прийому нурофену, змушена підключати парацетамол. Я в шоці. Симптомів нема типу кашля і соплів. Но темп просто якийсь пздц
Я за кордоном. Лікаря вже вчора звала. Сказав вірус, збивати при 38,3
Горло красне, легені нормальні.
Но лікар , чесно, аби який. По страховці приїхав, вуха не подивився, лімфовузли тоже. Живіт тоже. Доя горла не призначив. Сказав нос капать. Кажу нашо і чим - каже ну якщо нежить з‘явиться. Чорті що
Горло красне, легені нормальні.
хутряна володарка• 26 июля в 14:24
Ответ дляНадежда наш компас
Підкажіть по температурі в цілому
Горло красне, легені нормальні.
Звичайно, таке буває. Більше поїти, не перегрівати. Можна водою кімнатної температури протирати місця, де близько до поверхні проходять крупні судини: шия, пахви, ліктьові згини, внутрішня сторона стегон, підколінні згини. При дуже високій Т можна ще й ділянку серця протирати. Але вода кімнатної температури, не льодяна. Можна навіть душ теплий, але обережно, щоб потім не переохолодити. Всі процедури з водою лише тоді, коли кінцівки гарячі. Якщо холодні - спазм судин - треба їх зігріти і вже тоді давати жарознижуючі. Якщо ніяк не вдається зігріти, я давала своїй дитині 1/4 ношпи. Років з 5 - 1/2.
І ще: збивайте будь-яку Т, якщо дитина почувається погано, в´яла. Якщо скаче конем, їсть нормально, то і 38,5 можна не збивати. Ще обов´язково збиваю на ніч
Стопясят раз обсуждала• 26 июля в 14:33
Ответ дляНадежда наш компас
Ну тоді не підходить
Анальгін я не даю
Понимаю. Я бы тоже не давала
Стопясят раз обсуждала• 26 июля в 14:38
Ответ дляНадежда наш компас
Я для температури
Ну у вас еще нормально сбивается. Чередуйте ибупрофен/ парацетамол.
У моей неделю была 39, сбывались до 37,6-37,8 через час снова выше 39. Грипп был. Если больше 3-4х дней температура, то уже нужно бить тревогу и при необходимости сдать анализ, чтоб исключить бактериальную. Обычно дольше 4х не держится. Давайте много пить, следите за ацетоном, сбивайте детскими препаратами без экспериментов и все будет хорошо.
Если красное горло, то не ждите назначений врача. Купите ребёнку спрей для горла или леденцы типа лисобакта ( почитайте какой аналог в вашей стране и подходит ребёнку вашего возраста
Стопясят раз обсуждала• 26 июля в 14:46
В продолжение к моему предыдущему сообщени.
Как говорила дочкин педиатр ’больше пить и писать, пить и писать’. Так что компотик сварите сладенький и давайте ребёнку целый день хоть понемногу. Можно не сладенький ) а еще моей очень хорошо помогает способ нашего детства- малина. До сих пор не пойму как она работает 😅 но моя дочь после неё потеет безумно и температура падает 🤷♀️
Апель-синка• 27 июля в 08:46
Ответ дляНадежда наш компас
Склад - це лише метамізол натрій?
В следующей таблице приведены рекомендуемые разовые дозы и максимальные суточные дозы в зависимости от веса и возраста:
Масса тела Однократная доза Максимальная суточная доза
кг/возраст количество капель/мг количество капель/мг
31-45/10-12 лет 10-30/250-750 40-120/1000-3000
46-53/13-14 лет 15-35/ 375-875 60-140/1500-3500
53/ 15 лет 20-40/500-1000 80-160/2000-4000
Однократную дозу можно принимать до 4 раз в день, в зависимости от максимальной суточной дозы. Заметный эффект наступает через 30–60 минут после приема внутрь.
Для лечения боли дети и подростки от 10 до 14 лет могут принимать ГЕКСАЛГИН в дозировке от 8 до 16 мг/кг массы тела однократно (см. таблицу выше).
Получается, в инструкции дозировка с 10 лет указана, значит препарат для более младших детей не предназначен.
Мне гугл-переводчик болгарскую инструкцию перевел:
Апель-синка• 27 июля в 08:52
Ответ дляхутряна володарка
Я з цього ж сайту скрін робила.
Есть, в инструкции указано:
ГЕКСАЛГИН содержит натрий и этанол
20 капель (1 мл) раствора содержат 1,5 ммоль (34,3 мг) натрия (основного компонента поваренной соли). Это количество эквивалентно 1,7% от рекомендуемой суточной нормы потребления натрия (2 г) для взрослого человека. Это следует учитывать при соблюдении диеты с ограничением потребления натрия.
Данный лекарственный препарат содержит небольшое количество этанола (спирта), менее 46% объёма на дозу, в виде ароматизатора. Этанол является аллергеном и может вызывать аллергические реакции.
ГЕКСАЛГИН содержит натрий и этанол
Надежда наш компас
• 27 июля в 10:51
Ответ дляАпель-синка
Я вирішила лишити стандартні нарофен і парацетамол
Вчора був прорив - в 14 дала нурофен, і до 22 коли ложила було лише 27,5
Але через 2 години сну знов 39, знов нурофен. Але в 6 ранку ще було 37,5, а 38,6 стало вже в 7 год.
Тобто хватати діі препарату стає на довше
хутряна володарка• 27 июля в 15:07
Ответ дляАпель-синка
Есть, в инструкции указано:
ГЕКСАЛГИН содержит натрий и этанол
Значить не можна дітям з 3 міс, як тут писали