Я только за!• 26 июля в 17:20

Ви приймали вітаміни для кісток? які саме показали результат?

Латексне альтер ЕГО• 26 июля в 17:23
Не знаю.
Якщо щось, мажу живокіст)
КинДза• 26 июля в 17:27
K2 солгаровський. Не реклама, але він реально коштує своїх грошей.
В мене взагалі з самого дитинства проблеми з суглобами, там яких тільки діагнозів не ставили, буває в дорослому віці турбують, то от він реально показав результат. Пробувала інших виробників-не те. Хоча, звісно, всіх не перепробуєш
Русланка з гілки• 26 июля в 17:46
Пью Д3 + К2 практически постоянно. У меня начальная стадия остеопороза, диагностированная 8 лет назад. Хуже не стало и то хорошо
На_оба_рот• 26 июля в 19:29
Я на этих бегаю, реально работают.
https://youtube.com/shorts/pwxGGxl9-QU?si=cpDKhx16...

У вас какая проблема?
У меня были боли в тазобедренном суставе.
ТайТаке• 26 июля в 19:48
Ответ дляКинДза
Без вит Д?
КинДза• 26 июля в 19:51
Ответ дляТайТаке
Без вит Д?
Ні, ну і вітамін Д теж приймала
ТайТаке• 26 июля в 19:52
Ответ дляКинДза
Ні, ну і вітамін Д теж приймала
Какие дозы ? 5000 и выше ?
КинДза• 26 июля в 19:52
Залежно від аналізу