Не забудьте шо цей світ стоїть головним чином на чоловіках які працюють на заводах, нафтових родовищах, у шахтах, перевозять товари по всьому світу, бурять, зварюють під тиском води і управляють танкерами, проектують мотори до машин і ваших пральних машинок, будують, вяжуть арматуру, заливають бетон, управляють будівельними кранами, чистять каналізацію, обслуговують величезну інфраструктуру міст, консолідовано рішають не убивать друг друга і не створювати небезпеку для дітей і жінок, захищають законність, порядок і стабільність які є дуже дуже хрупкими. Чоловіки сильніші і бистріші але в загальній масі відмовляються від насилля в сторону жінок і погоджуються на те шоб жінки мали майже рівні з ними права. Чому би не оцінити це. А не бігати і розказувати шо чоловіки невдахи і придурки.
Nathalie27• 27 июля в 13:15
Ответ дляlilul990
У Кривому Розі таких повно
І жінок в забої шахт теж повно
aglaya-ce1f• 27 июля в 13:15
Ответ дляlilul990
Взагалі для жінки біологічні ритми і цикли важніші ніж для чоловіків. У нас гормональна система інша. І я вважаю в принципі убивством жінкам працювати у нічні зміни на заводі чи водити фуру вночі. Це сприяє тотальним збоям в організмі
Ну про ночь согласна, это правда, по себе знаю.
Но днём то что мешает им работать там?
aglaya-ce1f• 27 июля в 13:17
Ответ дляЭ-велин@
Ключевое в вашем рассказе - редкое исключение.
Что именно исключение? Работа на глубине? Ну так это в принципе не просто, таких специалистов и раньше искали, да и женщины недавно только начали допуск получать, пока обучаются многие.
aglaya-ce1f• 27 июля в 13:19
Ответ дляlilul990
Таких жінок одиниці
Так и мужчин, который 15 минут удержит единицы, если он не развивал физ силу.
Я вам говорю о том, что женщина и мужчина одинаково могут развить физ силу.
Nathalie27• 27 июля в 13:19
Ответ дляlilul990
Я у Кривому Розі живу. І маю знайомих які працюють на шахтах
Це ніяк не говорить про те, що жінки не працюють в забоях
aglaya-ce1f• 27 июля в 13:21
Ответ дляlilul990
Фізична тяжка робота не для жінок
Где вы в работе крановщика или водителя фуры, а уж тем более проектировщика, узрели тяжёлый физический труд?
Вязать арматуру да, не просто, а транспортировщик чем тяжёлый труд? Бегать и кнопки нажимать?)
Ответ дляlilul990
Ті якості про які ви говорите у нашому суспільстві тільки недавно почали висувати до чоловіків
значить у них є час)))час є у всіх- от перших днів життя до останніх днів життя...просто раніше проходили ’маніпуляції’ чоловіків над жінкою, зараз час -коли не пройде така тактика...навіть в ваших словах’жінка вивовувала таких-чому жаліється...тобто вона виростила людину, а їй ще кажуть сама винна-хіба це не маніпуляція?!...маніпуляція тілька така може бути зараз над жінкою-квіти, забота, або я хочу щось для тебе зробити-а ти мені...все, ’потребительство’ уже не пройде, жінкі умні вже
aglaya-ce1f• 27 июля в 13:24
Ответ дляlilul990
Таких чоловіків набагато більше. Чоловіки сильніші за жінок
Ещё Раш, с чего вы это взяли? Вы понимаете, что дале я, которая занимается спортом именно в части рук, буду сильнее мужчины ботана, который в принципе никогда тяжелее мышки не поднимал?
Ответ дляЮния13
Жінка не може тотально шось диктувати в цьому світі бо є інший світ де у чоловіків є автомат і люба ваша незалежність, гордість і самостійність буде зламана за секунду під його дулом
І від того світу з автоматами і насиллям вас відділяють переважно чоловіки а не жінки
aglaya-ce1f• 27 июля в 13:25
Ответ дляlilul990
Водій фуры має працювати по ночам
Не обязательно, если это перевозки по Украине.
Ответ дляlilul990
а де це ви живете ?! що жінки ходять під дулами автоматів-чоловіків?...оооо про те що я й казала, пішла маніпуляція....ви звідки
Yellow berry• 27 июля в 13:27
Цей пост можна було почати, ... Якщо ви сильний і незалежний чоловік.... Мені здається ви надто буквально описуєте ситуацію. В сучасному світі всі люди залежать один від одного. Незалежна і сильна жінка це про характер, внутрішню силу, стійкість, стержень, а тоді все інше
aglaya-ce1f• 27 июля в 13:30
Ответ дляlilul990
Майже всюди так. Хіба це якісь невеликі буси і перевозки на короткі відстані
Ну как небольшие, 20-40 тонн это небольшой бус?
Да не везде так, вот пример вам. Обычный хладокомбинат, туда привозят международные грузы. Ежедневно, с 8-9 утра фуры загружаются для развозки по Украине на те же мясокомбинаты. В конкретном случае машины из Киева едет в Черкасскую, Киевскую и Днепропетровскую области. В первый 2 вариантах водители до вечера возвращаются. В третьем водитель ночует по месту и возвращается в Киев с другим товаром.
Такие примеров масса, просто вы не работаете с этим и не знаете о них.
Ответ дляlilul990
Хто той світ з автоматами та насиллям створив?
Ответ дляaglaya-ce1f
І багато жінок там працює?