lilul990• 27 июля 2025

Якшо ви думаєте, що ви сильна і незалежна жінка

Не забудьте шо цей світ стоїть головним чином на чоловіках які працюють на заводах, нафтових родовищах, у шахтах, перевозять товари по всьому світу, бурять, зварюють під тиском води і управляють танкерами, проектують мотори до машин і ваших пральних машинок, будують, вяжуть арматуру, заливають бетон, управляють будівельними кранами, чистять каналізацію, обслуговують величезну інфраструктуру міст, консолідовано рішають не убивать друг друга і не створювати небезпеку для дітей і жінок, захищають законність, порядок і стабільність які є дуже дуже хрупкими. Чоловіки сильніші і бистріші але в загальній масі відмовляються від насилля в сторону жінок і погоджуються на те шоб жінки мали майже рівні з ними права. Чому би не оцінити це. А не бігати і розказувати шо чоловіки невдахи і придурки.
Krasotka-d9fd• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990
З міномета хуярить хоча би 15 хвилин - у вас руки відваляться через секунду
Так Ви ж кажете що чоловіки не вбивають?
Якби були жінки вони б пакостили але до війни не дійшли б. Бо кожна жінка то матір, яка розуміє що Люба людина то чиясь дитина.
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
Что точно? Думаете у меня иллюзия или я не могу отличить женщин от мужчин?)

Вон аромат набирает женщин на кары без умений, учат за свой счёт.
Хтось когось набирає і даже вчить. Але на дорогах на фурі я бачу лише чоловіків. Повірити своїм очам чи вашим точним прогнозам?
aglaya-ce1f• 27 июля 2025
* Агромат набирает
Юния13• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990
Шо?
шо?....вам вже нема чого сказати, що що ....це погляд зі сторони...сказала, може допоможе в життю
aglaya-ce1f• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990
Ещё раз, какое отношение водитель фуры имеет к каре? Вы знаете, что такое кара/погрузчик?
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляЮния13
А ви чого ненавидите чоловіків і не готові признати їхню силу? Не питали себе?
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
Та я в принципі на дорозі жінок тільки в легковушках бачу незалежно від термінології
Krasotka-d9fd• 27 июля 2025
Ответ дляЕлена 2016
Я согласна с тем что мужчины сильнее, а вот, что умнее люблю на примерах показывать - не всегда!!!! Буквально на прошлой неделе диалог - ’все я все прочитал, заключаем договор, ну Шо ты там будешь вычитывать, они будут отвечать за охрану техники, все !! быстро две бригады готовим оформляем командировки и погнали.
А я беру и внимательно читаю договор, проверяю квэд, и задаю встречный вопрос - в договоре не прописано что несут ответственность за сохранность нашей техники, а они просто охраняют свою территорию, второе мы будем намывать песок своим земснарядом на их карьере где ’дозвода’, так это ископаемые, вляпаемся по самое ’не горюй’, и где наш топливный передвижной склад и лицензия на него, топливо свое там будем хранить?
И все сидит мой усратый успешный бизнесмен и слушает молча, то что буду теперь решать я.
Поэтому бизнесмен он, а вы умный исполнитель)
aglaya-ce1f• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990
Вы сейчас так шутите? Кара это погрузчик, они не ездят по дорогам, при чем тут терминология?
Krasotka-d9fd• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990
Водій фуры має працювати по ночам
По Яким ночам в комендантську годину?
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляKrasotka-d9fd
По Яким ночам в комендантську годину?
Написала вище жінка що жінки хочуть у міжнародні відрядження, бо там більше платять.
Silviaa• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990
А хто їх такими виховав?
Такі самі чоловіки
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляSilviaa
Такі самі чоловіки
Більшість часу з дітьми все ще проводять жінки
Silviaa• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990
Так, годують, лікують, прибирають за ними, вчать правилам поведінки. Виховує насправді суспільство, де правлять чоловіки.
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляSilviaa
Неправда. Виховання це безперервний процес взаємодії дитини з оточуючи її людьми, обставинами і ситуаціями. Кожна ситуація де батьки спілкуються, говорять по телефону, купляють хліб є виховною для дитини
Silviaa• 27 июля 2025
:) а в чому неправда?
Я ж і кажу суспільне виховання в світі де правлять чоловіки
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляSilviaa
:) а в чому неправда?
Ще раз перечитайте і спробуйте зрозуміти прочитане
Silviaa• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990
То Ви перечитайте, що тут Вам пишуть.
Ну не вийшов вброс, змиріться:)
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляSilviaa
То Ви перечитайте, що тут Вам пишуть.
Ну не вийшов вброс, змиріться:)
Якшо вброс не вийшов, чому ви все ще тут?
Silviaa• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990
Маю час і натхнення:)
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляSilviaa
Маю час і натхнення:)
Значить вас тригернуло
Silviaa• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990
Значить вас тригернуло
Так. Тому що розумію навіщо ви ці теми створюєте
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляSilviaa
Навіщо?
Silviaa• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990
Навіщо?
Подивіться список ваших тем і отримаєте відповідь
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляSilviaa
Без вашої світлої голови ніц не ясно
Silviaa• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990
Без вашої світлої голови ніц не ясно
То й добре
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляSilviaa
То й добре
У вас натхнення кончилось чи час?
Silviaa• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990
У вас натхнення кончилось чи час?
Натхнення
автор lilul990 • 27 июля 2025
Ответ дляSilviaa
Натхнення
Буває
anonimka_911• 27 июля 2025
А хто цих чоловіків народив і виростив?)