Не забудьте шо цей світ стоїть головним чином на чоловіках які працюють на заводах, нафтових родовищах, у шахтах, перевозять товари по всьому світу, бурять, зварюють під тиском води і управляють танкерами, проектують мотори до машин і ваших пральних машинок, будують, вяжуть арматуру, заливають бетон, управляють будівельними кранами, чистять каналізацію, обслуговують величезну інфраструктуру міст, консолідовано рішають не убивать друг друга і не створювати небезпеку для дітей і жінок, захищають законність, порядок і стабільність які є дуже дуже хрупкими. Чоловіки сильніші і бистріші але в загальній масі відмовляються від насилля в сторону жінок і погоджуються на те шоб жінки мали майже рівні з ними права. Чому би не оцінити це. А не бігати і розказувати шо чоловіки невдахи і придурки.
Krasotka-d9fd• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990
З міномета хуярить хоча би 15 хвилин - у вас руки відваляться через секунду
Так Ви ж кажете що чоловіки не вбивають?
Якби були жінки вони б пакостили але до війни не дійшли б. Бо кожна жінка то матір, яка розуміє що Люба людина то чиясь дитина.
Ответ дляaglaya-ce1f
Что точно? Думаете у меня иллюзия или я не могу отличить женщин от мужчин?)
Вон аромат набирает женщин на кары без умений, учат за свой счёт.
Хтось когось набирає і даже вчить. Але на дорогах на фурі я бачу лише чоловіків. Повірити своїм очам чи вашим точним прогнозам?
aglaya-ce1f• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990
Ещё раз, какое отношение водитель фуры имеет к каре? Вы знаете, что такое кара/погрузчик?
Krasotka-d9fd• 27 июля 2025
Ответ дляЕлена 2016
Я согласна с тем что мужчины сильнее, а вот, что умнее люблю на примерах показывать - не всегда!!!! Буквально на прошлой неделе диалог - ’все я все прочитал, заключаем договор, ну Шо ты там будешь вычитывать, они будут отвечать за охрану техники, все !! быстро две бригады готовим оформляем командировки и погнали.
А я беру и внимательно читаю договор, проверяю квэд, и задаю встречный вопрос - в договоре не прописано что несут ответственность за сохранность нашей техники, а они просто охраняют свою территорию, второе мы будем намывать песок своим земснарядом на их карьере где ’дозвода’, так это ископаемые, вляпаемся по самое ’не горюй’, и где наш топливный передвижной склад и лицензия на него, топливо свое там будем хранить?
И все сидит мой усратый успешный бизнесмен и слушает молча, то что буду теперь решать я.
Поэтому бизнесмен он, а вы умный исполнитель)
aglaya-ce1f• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990
Та я в принципі на дорозі жінок тільки в легковушках бачу незалежно від термінології
Вы сейчас так шутите? Кара это погрузчик, они не ездят по дорогам, при чем тут терминология?
Krasotka-d9fd• 27 июля 2025
Ответ дляlilul990
Водій фуры має працювати по ночам
По Яким ночам в комендантську годину?
Ответ дляSilviaa
Так, годують, лікують, прибирають за ними, вчать правилам поведінки. Виховує насправді суспільство, де правлять чоловіки.
Неправда. Виховання це безперервний процес взаємодії дитини з оточуючи її людьми, обставинами і ситуаціями. Кожна ситуація де батьки спілкуються, говорять по телефону, купляють хліб є виховною для дитини