миссДавеча• 28 июля 2025

Каразіна чи ХНУРЕ? Харків. Я заплуталась)

Добрий вечір. Син подав документи в ці два заклади на дві спеціальності в кожен. Сьогодні телефонували з Радіоелектроніки і пропонували подати документи за однією зі спеціальностей. Минулого тижня телефонували з Каразіна. І от ми зависли))
Накидайте будь ласка відгуків про ці два заклади.
Спеціальності кібербезка та інженерія програмного забезпечення.
Дуууже дякую 🙏
Кидстаффовна• 28 июля 2025
Все вирішує алгоритм 6.08, а не зво, які вам невідомо з якою метою телефонують. Мабуть, будуть тримати ваші доки, щоб ви не подали за вищими пріоритетами. Вам не здається це некоректним?
автор миссДавеча • 28 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
О боже)) пішла читати про 6.08. Що це? 🫣
Кидстаффовна• 28 июля 2025
На кібкрбезпеку і всі Ф спеціальності єдиний конкурс, досить високий. На радіо конкурс набагато нижчий
Кидстаффовна• 28 июля 2025
Ответ длямиссДавеча
Ладно. Почнемо з головного: ви претендуєте на бюджет? Знаєте щось про широкий конкурс?
автор миссДавеча • 28 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Університет радіоелектроніки, а не спеціальність
Кидстаффовна• 28 июля 2025
Ответ длямиссДавеча
А спеціальність?
автор миссДавеча • 28 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Так, претендує на бюджет. Про конкурс намагалися вивчити це питання, але я не можу зрозуміти 😭
Кидстаффовна• 28 июля 2025
Ответ длямиссДавеча
Який КБ?
автор миссДавеча • 28 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Який КБ?
160 з хвостиком
Кидстаффовна• 28 июля 2025
А Каразіна що вам пропонував ? Ви взагалі з Харкова?
автор миссДавеча • 28 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Так, з Харкова. Каразіна кібербезпеку
Мандолина Бу• 28 июля 2025
Хнуре. Сама я вчилась в Каразіна, давно правда. Але в мене син 16 років і тільки Хнуре.
ЯкаКраля• 28 июля 2025
Донька вступала з балом зно 197, тобто проходила всюди
Останнім пріоритетом поставила місцевий університет і непопулярну спеціальність
Так от вони дзвонили просили скасувати всі інші заявки і йти до них)
Подумайте, автор, чого вам дзвонять)
Кофе в лобби• 28 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Смішно з приводу ’тримати доки’.
Універи просто намагаються переманити до себе від конкурентів, але змусити це зробити ніяк не можуть.
автор миссДавеча • 28 июля 2025
Ответ дляЯкаКраля
Подумайте, автор, чого вам дзвонять)
ХНУРЕ не просив скасувати. А каразіна так.
автор миссДавеча • 28 июля 2025
Ответ дляМандолина Бу
Дякую 🙏 Син поставив там 1 і 2 пріоритет
ЯкаКраля• 28 июля 2025
Ответ длямиссДавеча
Бо в них недобір, треба студенти для фінансування
автор миссДавеча • 28 июля 2025
Ответ дляЯкаКраля
Та наче нормально заяв подано
Кидстаффовна• 28 июля 2025
Ответ длямиссДавеча
Так, з Харкова. Каразіна кібербезпеку
Ну аи подали заяву з якимсь пріоритетом на бюджет. А каразін чого телефонував?
автор миссДавеча • 28 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Сказали типу Ви проходите на бюджет, скасуйте інші заявки. Звичайно, син цього не зробив
Кидстаффовна• 28 июля 2025
Ответ дляКофе в лобби
Смішно з приводу ’тримати доки’.
Шантаж, брехня і маніпуляції. Ви в курсі, що деякі змушубть підписувати договора з непроставленою датою? Ця боротьба за студента непорядна.
Кнопус• 28 июля 2025
Ответ дляЯкаКраля
Подумайте, автор, чого вам дзвонять)
Ого, а нам звонили уже после конкурса мы выбрали 2 вуза и разные специальности и на все прошли ( 2 года назад )
Кидстаффовна• 28 июля 2025
Ответ длямиссДавеча
1 на бюджет, 2й на контракт?
автор миссДавеча • 28 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Скажіть будь ласка, Ви повʼязані з питаннями приймальної комісії? Мій мозок скоро вибухне. Врятуйте)
Кидстаффовна• 28 июля 2025
Ответ длямиссДавеча
Та наче нормально заяв подано
Це тому що ви не в курсі про широкий конкурс, вам так здається
Кидстаффовна• 28 июля 2025
Ответ длямиссДавеча
Молодець. Ані ви, ані зво не знає, куди ви пройдете.
Кидстаффовна• 28 июля 2025
Ответ длямиссДавеча
Я спец в групі ВСТУП 2025
автор миссДавеча • 28 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
1 на бюджет, 2й на контракт?
Ні 1 на одну спеціальність, 2 на іншу
Кидстаффовна• 28 июля 2025
Ответ длямиссДавеча
Оце хнуре?
Кидстаффовна• 28 июля 2025
Ответ длямиссДавеча
Ні 1 на одну спеціальність, 2 на іншу
Всі бюджети?