Советничаю тут• 29 июля 2025
Підкажіть будь ласка хорошого таролога, чи ворожку в Франківську... Будь ласка
Ніколи не збрешу• 29 июля 2025
У самому місті колись в р-ні Пасічна була Марта. Незнаю чи вона ще живе. А за таким запитом, вам в гори їхати треба. А ’таролог’ в місті кожний другий.
Деловитая• 29 июля 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Можна подумати, а горах не те саме.
Чи ще хтось вірить в мольфарів
ТАЗератти• 29 июля 2025
Ответ дляАльдебаран
Онлайн знаю , очень точно отвечает. Но дорого
Дорого, це скільки?
Советничаю тут
• 29 июля 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Знаю що Марія є в районі Пасічної
СКИБИДЫШь• 29 июля 2025
Це на сеільки треба не вірити в себе і не цінувати себе, щоб слухати вказівку шарлатанки і жити, як підкаже хтось