Фиона Шрековна• 29 июля 2025
Помогите студенту с базовым анг. выучить до норм. разговорного
Мой студент с базовыми школьным знаниями учит англ с репетитором но цена кусается 500 грн.урок. И как то за полгода не продвинулся. Платить тяжеловато. Может онлайн курсы или самому какие то программы посоветуете?
Рогнеда Карповна• 29 июля 2025
Хай знайде друга чи подругу он лайн
Я так вчила з австралійцем
Я за півроку вільно розмовляла з ним в скайпі
Я так вчила з австралійцем
Фиона Шрековна
• 29 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Хотела вам предложить, есть окошко на лето. Но у меня 700 )
Но вот за сколько по времени можно так подтянуть? А то знаю знакомые дети свыше 10 лет ходят к репетитору и все что то учат и учат.
Кофр для ноги• 29 июля 2025
Я думаю залежить від цілі і мотивації вашого стедента.
І думаю, що він вже сам може щось придумати і вирішити який для нього підходить спосіб вивчення.
Суцільна зрада• 29 июля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Хай знайде друга чи подругу он лайн
Я так вчила з австралійцем
Коли полетите заміж в Австралію?
ОйЙой• 29 июля 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Син займався з репетитором з 4го класу до кінця школи. Має С1, трохи не дотягнув до С2.
Кофр для ноги• 29 июля 2025
Я б рекоменлувала вам самій вивчити. І вдома до нього говорити на інгліші.
Молчалка• 29 июля 2025
Первый совет самый рабочий: разговаривать и разговаривать. С носителем на любые темы.
HelloTalk, Tandem, Bilingua, HiNative, Speaky, Ablo, Slowly и Conversation Exchange.
Суцільна зрада• 29 июля 2025
Ответ дляФиона Шрековна
От ви вивчили російську, так? І постійно щось читаєте, слухаєте, розмовляєте на російській і так все життя.
А йому взагалі невідому мову немає з ким практикувати
4есотка• 29 июля 2025
Ответ дляКофр для ноги
😂😂😂
Рогнеда Карповна• 29 июля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Коли полетите заміж в Австралію?
Я вже заміжня. І вже і так за кордоном
Але, з ним літала в Таїланд колись
Ну як, я з Борисполя, і там зустрічались
Але, з ним літала в Таїланд колись
Фиона Шрековна
• 29 июля 2025
Ответ дляКофр для ноги
О, нет, мне он вообще не заходит.мой первый язык немец
Суцільна зрада• 29 июля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Я вже заміжня. І вже і так за кордоном
Але, з ним літала в Таїланд колись
От, дівчатам пропонують спілкування щоб потім замутить
Спробуйте звернутися до СвітлоСкул (). Вони є безкоштовною школою з вивчення англійської. Вчителі - є носіями мови. Зараз в них канікули, але з вересня почнуть навчання знову. Або нехай підключається до Україна розмовляє англійською (). Там онлайн-зустрічі з носіями мови. Розмовний англійський підтягне точно. Є ще безкоштовні курси англійської у Гончаренко центрі (). Треба у них слідкувати, коли буде об´ява про приєднання до відповідних курсів.
Olenka_bum• 29 июля 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Читать в голос, также смотреть фильмы с субтитрами (английские фильмы с английскими субтитрами), потом без субтитров.
Рогнеда Карповна• 29 июля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Не сказала би, що були хоч якісь натяки на відносини
Суцільна зрада• 29 июля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Я не про відносини
Рогнеда Карповна• 29 июля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Я не про відносини
Ми більше говорили про різницю ментальності, життя
Про різницю країн. Йому все цікаво було про пострадянські країни, для нього то інший світ
Мені - про Австралію
Суцільна зрада• 29 июля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Мені - про Австралію
А в таї як ви наважилися поїхати з незнайомою людиною? Ви жили в різних номерах?
Рогнеда Карповна• 29 июля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Ми жили не в готелі. Зняли тайську хатку
Як, як. Ви поговоріть з людиною майже кожен день по годині, то ви краще мами будете його знати
Чемна панночка• 29 июля 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Сложно сказать заочно. Нужно видеть студента, чтобы понимать. У каждого свои способности, свой предел до которого они смогут выучить. И мозг - это тоже мышца, если не качать, эффект ослабевает.
Сиджу тихенько• 29 июля 2025
Ответ дляОйЙой
І скільки грошей витрачено за ці роки ?
Бо в мене враження , що це тисячі $
Сиджу тихенько• 29 июля 2025
Ответ дляФиона Шрековна
И что с немецким ?
На моё впечатление очень сложньій язьік .
Посоветуйте , пожалуйста , как вьіучить поскорее?
ОйЙой• 29 июля 2025
Ответ дляСиджу тихенько
І скільки грошей витрачено за ці роки ?
Бо в мене враження , що це тисячі $
Не рахували ніколи
у нас невелика вартість заняття була.
Фиона Шрековна
• 29 июля 2025
Ответ дляСиджу тихенько
И что с немецким ?
У меня школьный немецкий, был ооочень классный учитель и это было в 90 годы она гоняла нас .главное заучивать фразы как по мне.
Не за Будка• 29 июля 2025
Ответ дляФиона Шрековна
А ви хотіли за рік вивчити до В2 ? Ось так учать і учать, поступово, двічі а тиждень рік за роком, потім рік готуються, щоб здати екзамен, нарешті IELTS= С1 . Ну або вмотивовано, інтенсивно самостійно+в групі/репетитор, додаткове спілкування, фільми і т.д - всі ж оіні, кожному по різному заходмть. Хтось вміє самостіно працювати, а комусь потрібен інший офрмат. На курсах у доньки година занять в групі в цьому році буде коштувати 257 грн, двічі на тиждень по 1.5 години.
Не за Будка• 29 июля 2025
Ответ дляОйЙой
Ну от і мій аналогічно займався, результат такий же, зараз навчається англійською. Але автор думає що фігня питання, що його там з року в рік вчити і вчити.
Залізна пані• 29 июля 2025
Можу порадити курси BePro (раніше Poliglot).
Самостійно додаток Praktika - можно безкоштовно з AI розмовляти або старенький English Galaxy також непогано допомагає.
А взагалі треба просто звикнути хоч 10 хвилин на день, але щось самостійно робити. Слухати, читати, писати і т.д.
Сиджу тихенько• 30 июля 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Я уже тоже прихожу к этой мысли.
Сиджу тихенько• 30 июля 2025
Ответ дляОйЙой
Не рахували ніколи
у нас невелика вартість заняття була.
Пощастило.
Я 25 років працювала в школі з поглибленим вивченням іноземних мов.
І стежила скільки коштують індив.заняття .
Це дуже не дешево.