Там-тарарам• 29 июля 2025

Вы работаете удаленно в интернете?

Результат:
вже голосів: 66
37 (56.06%) да, удал. есть профессия
13 (19.7%) нет, не удаленно
10 (15.15%) тык
6 (9.09%) да, удал,без профессии
ШанельКуКу• 29 июля 2025
тык
3@йk@• 29 июля 2025
Колись так працювала, зараз вже не так працюю.
Лівий Локіть• 29 июля 2025
З початком війни комп перевезли додому..директор взагалі з Іспанії нас контролює і мізки виносить.
Наездница• 29 июля 2025
Нет.
Я не тону• 29 июля 2025
Шукаю віддалену роботу, та ніяк не знайду... То вимоги в роботодавця високі, а оце наче все підходить, так зарплата лише 3000 грн на місяць... Як знайти роботу? Щоб і з зарплатнею не надурили, можна ж місяць відпрацювати, в кол центрі, чи в продажах, а яка гарантія, що заплатять? Може, щоразу нових набрати вигідніше буде?
Фрекен бок• 29 июля 2025
Уже нет, уже офлайн
короткопамятна• 29 июля 2025
Девочки, кто онлайн , как вам? Мне вот сейчас предлагают хорошую работу, но я так привыкла и люблю каждый день выходить на работу
Ля-ля-ля• 30 июля 2025
У мене професія, за якою можна працювати і офлайн, і онлайн. Трохи не розумію людей, які нічого не вміють, хочуть працювати онлайн, вчитися також не хочуть і ниють, що їм попадаються одні лохотрони. Не треба так (с)