побольшомусекретику• 30 июля 2025

Бородавки на стопі

Можливо,хтось стикався,дитині 4 роки.Не заважає.Було 2,зараз з´явилась ще одна.Лікар радить видаляти хірургічно,але це наркоз,шви і дуже страшно.Можливо хтось мав таку проблему і вирішив її якимось іншим методом?
Директор Пляжу• 30 июля 2025
Ответ дляtanya.shy
Подолог не може рекомендувати накладання будь-яких пластирів з саліциловою кислотою, зверніться до кваліфікованого спеціаліста
Які пластирі? Пані, з усією повагою, але почитайте, що таке Dr. Sholl, який вище радили. Якщо Ви про коломак, то він також не в пластирі, а наноситься мікродозами. Він не є аналогом, але може бути варіантом. І в кваліфікації чотирьох подологів, які одноголосно рекомендують Dr. Sholl, я не сумніваюся.
Тут он автору рекомендують видаляти хірургічно. Невідомо, нащо, якщо є альтернативи.
tanya.shy• 30 июля 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Ваше право. Почитайте також- трихлороцтова кислота. Також кератолік, який відлущує шкіру. Рекомендувати таке наносити дитині без розуміння діагнозу я б не стала, але кожна мама сама обирає що їй робити