побольшомусекретику• 30 июля в 01:13

Бородавки на стопі

Можливо,хтось стикався,дитині 4 роки.Не заважає.Було 2,зараз з´явилась ще одна.Лікар радить видаляти хірургічно,але це наркоз,шви і дуже страшно.Можливо хтось мав таку проблему і вирішив її якимось іншим методом?
Пишущаяся• 30 июля в 01:15
Удаляли лазером, правда ребенок был постарше
Love_Love_Love_• 30 июля в 01:16
Я мала тоді ще видаляли сухим льдом
Зараз лазером, але видаляти обовʼязково. Це ппц як боляче
автор побольшомусекретику • 30 июля в 01:17
Ответ дляПишущаяся
Як все пройшло,це боляче?
сладкий_ноябрь• 30 июля в 01:19
Краще цим займатися, коли воно все не таких розмірів.
Це дуже заразна штука, маю надію дитина не ходить в бассейн і в садочку чи в гостях заводи в шкарпетках
Зяблик протестант• 30 июля в 01:20
Чистотелом с аптеки удаляла. 2 раза до ран, но уже лет 9 или нет
Пишущаяся• 30 июля в 01:20
Ответ дляпобольшомусекретику
Як все пройшло,це боляче?
Да, было больно. Но прошло бесследно, не было никаких ран, швов и прочего. Просто рассосалось
Чеширская кошечка• 30 июля в 01:21
Зависит от бородавки. Сестре две криопроцедурой удаляли (без наркоза), а другие- просто мазала спецлекарством дома.
Морская свинка• 30 июля в 01:22
Лікар ідіот, яка операція? Зараз видаляють лазером або рідким азотом.
Сама не знаю• 30 июля в 01:22
У меня много было в детстве и удаляла чем то обычным чистотелом , все проходит у детей
Пишу вірші, дорого• 30 июля в 01:27
Ответ дляЗяблик протестант
Мать года 🏅
Зяблик протестант• 30 июля в 01:28
Ответ дляПишу вірші, дорого
Мать года 🏅
Себе, я взрослая
Пишу вірші, дорого• 30 июля в 01:28
Ответ дляЗяблик протестант
Себе, я взрослая
Себя тоже жалеть нужно)
Зяблик протестант• 30 июля в 01:29
Ответ дляПишу вірші, дорого
Себя тоже жалеть нужно)
А никак не удалялись) азот не действовал
yokogama1• 30 июля в 01:29
у сина були, видалили успішно вдома засобом від Scholl
yokogama1• 30 июля в 01:30
Директор Пляжу• 30 июля в 01:32
Ответ дляyokogama1
Тільки хотіла порадити те саме.
Ще Коломак гарний засіб, перевірено особисто.
автор побольшомусекретику • 30 июля в 01:38
Ответ дляyokogama1
Дуже вам дякую,буду пробувати
Ответ дляДиректор Пляжу
Тільки хотіла порадити те саме.
Дякую
tanya.shy• 30 июля в 01:47
Сходіть до подолога, швидко вирішить цю проблему
tanya.shy• 30 июля в 01:49
Ответ дляпобольшомусекретику
Дуже вам дякую,буду пробувати
Не робіть. Тільки пошкодите дитині здорову шкіру, а якщо там корінь, його треба витягнути щоб більше не зʼявлялися. Тільки до подолога
Трактор Віка• 30 июля в 02:11
Вывела себе Папиллеком. Без боли
Всіх підсаджую• 30 июля в 04:21
Какой наркоз, я детям неск раз жидким азотом удаляла, побрызгали и все, потом они просто отпадают.
Пез Году Неделя• 30 июля в 07:59
Один раз удаляли у подолога.
Второй раз на другой стопе азотом.
К хирургу бы не пошла
ЗабежАЛОЧКА• 30 июля в 08:07
Ходили до лікаря, сказав самі повідпадають. Пройшов якийсь час, дійсно повідпадали
Банка з медом• 30 июля в 08:19
Попробуйте чистотел диас
tanygolub• 30 июля в 08:25
Ответ дляпобольшомусекретику
Дуже вам дякую,буду пробувати
Не знущайтеся над дитиною.можна так попекти шкіру, що не знатимете куди бігти! Сходіть до дерматолога або подолога, хто працює з малою дитиною. За декілька процедур все виділиться, в залежності від того, наскільки давно з´явились бородавки. Доньці за дві процедури видалили. 7 бородавок на пальці ноги великому. Але, коли на 2 процедуру прийшли то вже було всього дві бородавки на видалення. Інші видалились з першого разу. Так боляче трохи. Але це найкращий варіант.
Бородавки ростуть коренями вглиб пальця а не наружу. Щоб побачити чи залишилось там ще щось, треба дермаскопом глянути.
yokogama1• 30 июля в 10:02
Ответ дляtanya.shy
Цей засіб наносять мікродозами на розпарену у ванночці бородавку, до чого тут здорова шкіра? І це геть не боляче, якщо мова йде про стопу, крім того, це ефективно
tanya.shy• 30 июля в 10:05
Ответ дляyokogama1
Якщо вам не шкода свою шкіру і здоров’я- продовжуйте
Директор Пляжу• 30 июля в 15:18
Ответ дляtanya.shy
Власне, подологи цей засіб рекомендують. Принаймні рекомендували ще рік тому
tanya.shy• 30 июля в 16:45
Ответ дляДиректор Пляжу
Подолог не може рекомендувати накладання будь-яких пластирів з саліциловою кислотою, зверніться до кваліфікованого спеціаліста