побольшомусекретику• 30 июля в 01:13
Бородавки на стопі
Можливо,хтось стикався,дитині 4 роки.Не заважає.Було 2,зараз з´явилась ще одна.Лікар радить видаляти хірургічно,але це наркоз,шви і дуже страшно.Можливо хтось мав таку проблему і вирішив її якимось іншим методом?
Love_Love_Love_• 30 июля в 01:16
Я мала тоді ще видаляли сухим льдом
Зараз лазером, але видаляти обовʼязково. Це ппц як боляче
побольшомусекретику
• 30 июля в 01:17
Ответ дляПишущаяся
Удаляли лазером, правда ребенок был постарше
Як все пройшло,це боляче?
сладкий_ноябрь• 30 июля в 01:19
Краще цим займатися, коли воно все не таких розмірів.
Це дуже заразна штука, маю надію дитина не ходить в бассейн і в садочку чи в гостях заводи в шкарпетках
Зяблик протестант• 30 июля в 01:20
Чистотелом с аптеки удаляла. 2 раза до ран, но уже лет 9 или нет
Пишущаяся• 30 июля в 01:20
Ответ дляпобольшомусекретику
Як все пройшло,це боляче?
Да, было больно. Но прошло бесследно, не было никаких ран, швов и прочего. Просто рассосалось
Чеширская кошечка• 30 июля в 01:21
Зависит от бородавки. Сестре две криопроцедурой удаляли (без наркоза), а другие- просто мазала спецлекарством дома.
Морская свинка• 30 июля в 01:22
Лікар ідіот, яка операція? Зараз видаляють лазером або рідким азотом.
Сама не знаю• 30 июля в 01:22
У меня много было в детстве и удаляла чем то обычным чистотелом , все проходит у детей
Пишу вірші, дорого• 30 июля в 01:27
Ответ дляЗяблик протестант
Мать года 🏅
Пишу вірші, дорого• 30 июля в 01:28
Ответ дляЗяблик протестант
Себе, я взрослая
Себя тоже жалеть нужно)
Зяблик протестант• 30 июля в 01:29
Ответ дляПишу вірші, дорого
Себя тоже жалеть нужно)
А никак не удалялись) азот не действовал
Директор Пляжу• 30 июля в 01:32
Ответ дляyokogama1
у сина були, видалили успішно вдома засобом від Scholl
Тільки хотіла порадити те саме.
Ще Коломак гарний засіб, перевірено особисто.
побольшомусекретику
• 30 июля в 01:38
Ответ дляyokogama1
Дуже вам дякую,буду пробувати
побольшомусекретику
• 30 июля в 01:38
Ответ дляДиректор Пляжу
Тільки хотіла порадити те саме.
Дякую
Всіх підсаджую• 30 июля в 04:21
Какой наркоз, я детям неск раз жидким азотом удаляла, побрызгали и все, потом они просто отпадают.
Пез Году Неделя• 30 июля в 07:59
Один раз удаляли у подолога.
Второй раз на другой стопе азотом.
К хирургу бы не пошла
Второй раз на другой стопе азотом.
К хирургу бы не пошла
ЗабежАЛОЧКА• 30 июля в 08:07
Ходили до лікаря, сказав самі повідпадають. Пройшов якийсь час, дійсно повідпадали
Ответ дляпобольшомусекретику
Дуже вам дякую,буду пробувати
Не знущайтеся над дитиною.можна так попекти шкіру, що не знатимете куди бігти! Сходіть до дерматолога або подолога, хто працює з малою дитиною. За декілька процедур все виділиться, в залежності від того, наскільки давно з´явились бородавки. Доньці за дві процедури видалили. 7 бородавок на пальці ноги великому. Але, коли на 2 процедуру прийшли то вже було всього дві бородавки на видалення. Інші видалились з першого разу. Так боляче трохи. Але це найкращий варіант.
Бородавки ростуть коренями вглиб пальця а не наружу. Щоб побачити чи залишилось там ще щось, треба дермаскопом глянути.
Ответ дляtanya.shy
Не робіть. Тільки пошкодите дитині здорову шкіру, а якщо там корінь, його треба витягнути щоб більше не зʼявлялися. Тільки до подолога
Цей засіб наносять мікродозами на розпарену у ванночці бородавку, до чого тут здорова шкіра? І це геть не боляче, якщо мова йде про стопу, крім того, це ефективно
Директор Пляжу• 30 июля в 15:18
Ответ дляtanya.shy
Якщо вам не шкода свою шкіру і здоров’я- продовжуйте
Власне, подологи цей засіб рекомендують. Принаймні рекомендували ще рік тому