100pudov• 30 июля в 13:00
Як тривожність вплинула на ваше спілкування з людьми?
Малая Налегке• 30 июля в 13:16
Ответ дляПультОт_БМВ
вам же гугль ответил- что это вариант нормы!.. чего людям тут голову морочить???)
Знаєте як лікар вам би відповів? Якщо вам ця тривожність погіршує якість життя, створює проблеми, то це не норма.
жижифреймут• 30 июля в 13:25
Ответ дляМалая Налегке
Це страхи без підгрунтя. Накручування, занепокоєння, майже постійне. Неможливість об´єктивно оцінювати ризики чи умови. Як жінка що постійно травмує дітей оглядом лімфовузлів.
О, поняла, тоже помню ее.
Спасибо
Аноним с кешбеком• 30 июля в 15:06
Я всіх навколо спочатку сприймаю, як ’ненадійних’ та ’підозрілих’ і хай в процесі спілкування доведуть протилежне
Дурка, так, але меньше факапів трапляється в стилі: ’я ж йому повірила, а він взяв кредит на моє ім’я та втік’
...аяприкольная• 30 июля в 15:45
Я вроде тревожная, но с людьми могу знакомиться, общаться, но проблема вот в чем, что мне с ними скучно))