Безлім на все• 30 июля 2025

Страховку якої страхової компанії оформити для закордону?

Дівчата, почитала, що багато хто оформлюють самі онлайн через приват чи хотлайн. Але яку страхову обрати і які нюанси важливі на тиждень відпочинку?
Чупокабра• 30 июля 2025
я беру напрямую на сайтах страховых( ПЗУ, ВУСО, АРХ)
автор Безлім на все • 30 июля 2025
Ответ дляЧупокабра
також онлайн у них, подивлюсь. А яку обираєте?
Червона калина• 30 июля 2025
Я завжди оформлювала Інго, а цей раз взяла Княжа, в турфірмі, де і тур. Скористалася, і тими, і останньою. Все добре, працює і там, і тут гроші повернули швидко.
Чупокабра• 30 июля 2025
Ответ дляБезлім на все
я обычно беру ПЗУ, выбирайте зону, сумму покрытия и т.д.
автор Безлім на все • 30 июля 2025
Ответ дляЧервона калина
дякую, Інго вперше чую
Чупокабра• 30 июля 2025
Ответ дляЧервона калина
в смысле вернули, за что именно? Вы изначально сами платили за мед. услуги?
Червона калина• 30 июля 2025
Ответ дляБезлім на все
дякую, Інго вперше чую
Дуже давно на ринку. Я і автівку роками в них страхую. Просто цього разу вже не напрягалася, де тур купила, там і страховку. Була княжа. Я і дитина, 500 грн. Дитина захворіла, я скористалася.
Червона калина• 30 июля 2025
Ответ дляЧупокабра
Ні, я купила ліки по рецепту, за це і повернула.
Червона калина• 30 июля 2025
Ответ дляЧупокабра
Обслуговування лікаря в номері готелю було безкоштовне. Виписав рецепт - купила, тут повернула гроші.
Чупокабра• 30 июля 2025
Ответ дляЧервона калина
а, поняла, а то уже испугалась))
Червона калина• 30 июля 2025
Ответ дляЧупокабра
а, поняла, а то уже испугалась))
Ні-ні, все ок. Я би і сама справилася в цьому випадку, але як купила страховку, то чому не повернути гроші? Ну й лишній раз огляд лікаря не є зайвим.
автор Безлім на все • 30 июля 2025
Ответ дляЧервона калина
підкажіть, як діяти у випадку потреби викликати лікаря? спочатку якось повідомляти страхову?
Услада• 30 июля 2025
Ответ дляБезлім на все
Так, звичайно, дзвонити на гарячу лінію, вона вказана в договорі.
Червона калина• 30 июля 2025
Ответ дляБезлім на все
У вас в полісі буде покрокова інструкція, і різні методи зв´язку, не хвилюйтеся, все зрозумієте. Обов´язково оформіть страховку, але нехай вона вам не буде потрібна!
автор Безлім на все • 30 июля 2025
Ответ дляЧервона калина
дівчата, дякую усім!
Копирайторша• 30 июля 2025
Якщо туристична, то в приваті що пропонують, те і беру
Виниловая пластинка• 30 июля 2025
Ответ дляКопирайторша
В якому розділі шукати, підкажіть,будь ласка
Поліцейський патруль• 30 июля 2025
ARX и обязательно брать без франшизы, а то франшиза получается потом в разы дороже чем вся страховка
Мизимец• 30 июля 2025
Ответ дляЧупокабра
Я тоже ПЗУ
автор Безлім на все • 30 июля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
зовсім не знала про франшизу. Тобто, треба, щоб франшиза була 0? Чи навпроти франшизи стоїть 50 євро?
Копирайторша• 30 июля 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Страхування. Там головне вкажіть правильно дати, бо я їхала на тиждень, а заплатила як за місяць 🤦‍♀️
Поліцейський патруль• 30 июля 2025
Ответ дляБезлім на все
Надо чтобы ноль была. В пакетных турах всегда подсовывают самую дешёвую страховку, там франшиза в основном 30 евро, то есть чтобы вам обратиться к врачу, вы должны заплатить для начала 30 евро со своего кармана. Я покупаю страховку на 12 дней за 500 грн и это с нулевой франшизой. А так только за франшизу надо отвалить около 1500 грн. И что самое интересное это в прошлом году покупала отель через туроператора Альф, а он идёт сразу с их жлобской страховкой, я отказалась от нее, так они мне сказали что вернут всего 25 грн и те правда забыли вернуть.
автор Безлім на все • 30 июля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
дуже Вам дякую, буду знати на майбутнє, бо дивлюсь, навпроти деяких стоїть франшиза з нулем, а навпроти інших 50 євро