Аноним с кешбеком• 30 июля 2025
45+ у вас под вечер зрение плохое?
старость подходит
Сніжок Сніжанівна• 30 июля 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Я погано в темноті бачу після корекції зору..
Аналогічно. Зробила лазерну корекцію в жовтні минулого року, ввечері так собі бачу. Мені це не заважає, єдине, що, коли я за кермом, і вже темрява, то не бачу цифр на світлофорі. Але загалом, я щаслива, що зробила лкз.
Меряю линейкой• 30 июля 2025
Я встречаюсь с офтальмологом. Вижу плохо в темноте. Это не связано с возрастом, мне 40
Ліплю вареники• 30 июля 2025
Ответ дляСніжок Сніжанівна
І я не жалкую про операціююю,хоча після 10років довелось знову надіти окуляри
Детские_Будут?• 30 июля 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
а причина? як Ви справляєтеся?
До 47 років було прекрасно. Праве око бачило 100% вдаль, а ліве працювало для близької відстані. Я навіть і не помічала, що праве дуже дальнозорке.
А потім на відстані екрана комп´ютера обидва ока стали погано бачити. Тоді для роботи за компом підібрала окуляри і довго до них звикала.
Зараз і праве око стало гірше бачити вдаль і це проблема, бо в окулярах теж некомфортно
Детские_Будут?• 30 июля 2025
Ответ дляТайТаке
Линзы?
В мене було хронічне запалення повік і блнфаріт, я просто боюся навіть пробувати лінзи
Меряю от 0• 31 июля 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Хрусталики поменяла и вечером как серое все становится и устают глаза
У зв´язку з чим міняли хрусталики?
ХвостПистолетом• 31 июля 2025
Ответ дляМеряю от 0
У зв´язку з чим міняли хрусталики?
Один глаз с рождения плохо видел и зрение сильно упало, + 4,5 было пошла проверять и и врач сказала очки менять, решилась на операцию
Меряю от 0• 31 июля 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Спасибо.