Я така бойова• 30 июля в 23:42
Київ, тут є ті, хто зараз не в укритті?
Лежу в коридорі, перший поверх.
Чую як всі біжать до укриття в метро - хто пішки, хто на машині. Відчуття ніби я сама залишилась в пʼятиповерховому будинку
freedom_2015• 31 июля в 14:13
Ответ дляStrelka_007
Відрадний сьогодні жесть, вперше так близько від мого дому прилетіло. ( Ранок під запах диму і дзвін скла під ногами, в нас на балконі мінус два скла але в порівнянні зі згорілими машинами і дахом сусіднього будинку це така дрібниця.....
Привіт сусідам (
Перша на селі• 31 июля в 17:27
Ответ дляРусланка з гілки
А мені цікаво, як минулого разу люди на станції метро робили, коли задимлення зверху пішло. Ніхто не дав роз´яснення. Я наприклад, не в курсі, чи безпечно бігти коліями по тоннелю, чи там напруга, чи потяг може їхати. Але ті кадри, де всі кашляють і не знають, куди їм соватись, якось не вселив довіру у найнадійніше наразі укриття
Мені здається, в метро немає чому горіти на стільки, щоб це було смертельно. До того ж, там протяги, тунелі, не закрите приміщення. Таке саме могло статися біля будь якого сховища, якщо воно не ізольоване герметично, але метро зазвичай глибоко, воно врятує від прямого влучання.
Застряла• 31 июля в 17:40
Я була не в укритті, хоча думала піти, але поруч нічого немає.
Зранку побачила, що прилетіло в будинок моєї подруги(((, їй пощастило, бо вона була у від’їзді
Не зацілована• 31 июля в 21:58
Ответ дляЗастряла
Ого, действительно ей повезло, что уехала, вот так и не верь в судьбу.
Бавовна• 31 июля в 22:03
Ответ для-sofi-
Не везде. Но если бы люди ушли в метро, где ракеты в дом. То остались бы живы. С вечера ушли.
Просто каждый думает что принесет. Это факт
Какая уже разница кто и что думает? По факту - и метро может не спасти. От судьбы никуда не деться, как бы не звучало. Видели же девочку которую выкинуло с 9 этажа. Жива. И что это по вашему?
No problems• 31 июля в 23:00
Ответ дляChaterbox
Этим летом так много попаданий по жилым домам в Киеве, так много не было за 3.5 года(
За липень більше 6000 шахедів було по Україні
Некомильфо• 01 августа в 11:20
Ответ дляЗамурмишка
Людина поставивша рука-ліцо під моїм коментом, що не так? Чи аби вліпити?
вы слишком впечатлительна
Замурмишка• 01 августа в 14:57
Ответ дляНекомильфо
вы слишком впечатлительна
Ви зі мною знайомі? Ні. Як мінімум ваш комент не доречний. Це як мінімум.