Вероятненько• 31 июля в 00:41
Когда выйдет? третья часть три метра над уровнем неба?
Ачи и баби
Вероятненько
• 31 июля в 00:44
Ответ дляЛо Шарик
Как можно это уже смотреть, тем более третью часть
Можно, почему нет
Разгуляшка• 31 июля в 00:45
Ответ дляЛо Шарик
Расскажите, что вы смотрите?
Кокосиха• 31 июля в 00:48
Їм по 40 років, що там знімати можна в тому форматі? Це навіть тупо виглядати буде.
Разгуляшка• 31 июля в 00:51
Ответ дляЛо Шарик
Со смертью )
А это идея. Доспехи бессмертного часть 2.0
В танке• 31 июля в 01:10
А про шо там знімати? Про кохання то було в другій частині. Про тяжіння та цікавість у першій. Бабі його не кохала. Хоча історія красива, особливо фігура головного героя. Дівчина з другої частини, видно, більш була зацікавлена в стосунках. А нарізки на ютубі то лише замануха, третю частину не зняли та, мабуть, вже й не знімуть. Актори вже виросли. До речі, актори з першої частини в реальному житті були парою, але розійшлися. Як не дивно, актриса Марія (Бабі) в реальному житті гарніше, ніж на екрані.