Огірок та Помідорчик• 31 июля в 12:52
У вас були наступні ситуації з чоловіками?
Коли на початку спілкування після знайомства за їх ініціативою (очно або онлайн) вони розповідали про якісь свої незавершені або тільки що завершені стосунки, при чому з захопленням про жінку, з виявленням бажання, щоб ті стосунки повернути. І буквально одразу ж виявляли сподівання на розвиток стосунків з вами.
У мене було декілька таких випадків з чоловіками, які в цілому ніби то адекватні. І мені незрозімуло що це, неповага до мене? неадекватність у конкретній сфері? набивання собі ціни? Ні про які вільні стосунки, поліаморію і т.п. мови не йшло.
Результат:
вже голосів:
35 (70%)
Не було
15 (30%)
Було
Заставляличка• 31 июля в 12:54
Було таке, зрозуміла що бути заміною не зможу. Бо складається враження що у нас амур де труа, мені набридло через місяць і я послала до минулої пасіїї його.
Ошеламиссимо• 31 июля в 12:55
Таких мужиков считаю странными. Вообще есть негласное правило: в отношениях не говорить о бывших. Это никак не скрепит новые.
Невидимка Майя• 31 июля в 12:56
Очень часто Когда знакомилась такие ситуации были. На самом деле это говорит об одном, что человек у себя в голове ещё не завершил отношения со своей бывшей. И не важно это просто девушка или жена. А нам будет третьим участником этих отношений и если она ручкой махнёт он с удовольствием к ней побежит. Уважайте себя, прекращайте общение с первого свидания если мужчина многое время на свидании говорил о ней, если было восхищение это значит незаконченные чувства. Вы должны понимать что в приоритете ваши интересы, что мужчина должен восхищаться вами, что он должен сделать первый шаг для начала отношений. А тут вы будете недолюбленной и возможно будет третий участник отношений. Особенно если это мужчина который говорил о бывшей жене от которой есть дети
МЧСница• 31 июля в 12:56
Я к таким темам никогда не имела интереса, поэтому даже не слушала, просто прощай. В мозгах мужчины могу быть для начала только я.
Лукава_Кiшка• 31 июля в 13:10
Да был первый парень, всё время сравнивал с бывшей, она то, она это, а потом когда бросила, бегал, сходились расходились. Потом на мне зациклился, когда бросила окончательно 🤣
Стоило только захотеть вернуть, бросал с кем встречаться начинал. а я такая сволочь была, скучно ни с кем не встречаюсь, с ним начинала, нашла кого-то бросила, и так раза три. Пока уже мама не сказала мне прекращать издеваться🤣. Он жениться хотел.
ВільнаНазавжди• 31 июля в 14:08
Взагалі не розумію для чого розповідати та слухати про бувших. Мене в принципі не цікавить що там було до мене. Як і не розповідаю про своє минуле.
ЯкаКраля• 31 июля в 14:15
Я навіть вийшла за такого.
Тепер вже не відчуваю, що до неї є почуття. А спочатку - так.
неДодекаэдр• 31 июля в 14:22
Ответ дляЯкаКраля
Я навіть вийшла за такого.
А коли одружувались, то не смущало що ви не на першому місці?
ЯкаКраля• 31 июля в 14:26
Ответ длянеДодекаэдр
Смущало.
За 35 років до того усі, хто пропонували, були ще гірше.
А я вже дуже хотіла народити.
І грошей.
І сексу класного.
Думала, завагітнію, розійдуся і на аліменти подам.
А я вже дуже хотіла народити.
І грошей.
І сексу класного.
Сіточка• 31 июля в 15:07
Ответ дляЯкаКраля
Смущало.
А я вже дуже хотіла народити.
І грошей.
І сексу класного.
А я вже дуже хотіла народити.
І грошей.
І сексу класного.
Так а сейчас что у вас ? Вместе?
ЯкаКраля• 31 июля в 15:19
Ответ дляСіточка
Так а сейчас что у вас ? Вместе?
Так
Разом 8 років
Тепер бачу, що чхать на неї
Але вона й сама до того доклала зусиль
Було, п´яна дзвонила, щось там вимагала
Знайшла собі таке, після чого її вже точно підбирати огидно. Зека, вбивцю, бомжа, привела його в дім.
Може, якби поводилася розумно, та повівся б на неї якийсь бізнесмен крутий - може, в мого і були б якийсь інші емоції. Хз.
Разом 8 років
Тепер бачу, що чхать на неї
Але вона й сама до того доклала зусиль
Було, п´яна дзвонила, щось там вимагала
Сіточка• 31 июля в 15:27
Ответ дляЯкаКраля
Так
Разом 8 років
Тепер бачу, що чхать на неї
Але вона й сама до того доклала зусиль
Було, п´яна дзвонила, щось там вимагала
Разом 8 років
Тепер бачу, що чхать на неї
Але вона й сама до того доклала зусиль
Було, п´яна дзвонила, щось там вимагала
Ну и отличненько для вас. А ее все равно жалко.