Ms. Доброта• 31 июля 2025
Як ви займаєтесь спортом влітку?
У мене взагалі немає сил і бажання.
Мама Карло• 31 июля 2025
Два рази на тиждень зранку біг та заняття вдома по 20 хвилин, чередую. Для мене неважливо яка пора року за вікном
ЛолитаНеРазлита• 31 июля 2025
Так же как и зимой - силовые в зале три раза в неделю, 5 км быстрым шагом- каждый день.
Бараболька• 31 июля 2025
Коли ходила в спортлайф,де був великий зал і кондиціонер то так. Після виїзду за кордон ще ніде не знайшла чогось такого ж комфортного,чистого,з великим вибором занять групових. То брудний, то мало занять,то в дивний час,то без кондиціонеру,то маленький. Те що мені подобалось було 200 фунтів у місяць і було не по карману.
Безпорадна Кроко• 31 июля 2025
Треба,іншого варіанту нема.По інакшому розвалюся.А так скачу,як коза в 47 років,але 4-5 р/нед плаваю по годині,через раз з тренером.Перед цим 2,5 р в залі пахала.