Кастрюлька• 31 июля в 18:07

Океанаріум з прозорим тунелем, акули, риби, медузи. Де є в Європі?

На Тенерифі сподобався, але далеко летіти
Сніжок Сніжанівна• 31 июля в 18:08
Ніби в Барселоні бачила
Kondra84• 31 июля в 18:13
У Ніредьгазо Угорщина
Соседушка• 31 июля в 18:15
Генуя, Стамбул, Валенсія

Найкращі океанаріуми Європи від TripAdvisor:

1. Лісабонський океанаріум, Португалія (№2 у світовому рейтингу)
2. Акваріум Aquaworld, м. Херсоніссос, о. Крит, Греція (№6 у світі)
3. “Мундомар”, м. Бенідорм, область Валенсія, Іспанія (№9 у світі)
4. Акваріум Ла-Рошелі, Приморська Шаранта, Франція (№17 у світі)
Майданщица• 31 июля в 18:15
Прозовий тунель є в анталії, дуже класний океанаріум, але без тунеля є в лісабоні
So_so• 31 июля в 18:15
Во Львове)
SantaMonika• 31 июля в 18:16
Лісабон Португалія
Валенсія Іспанія
Булонь Франція, Генуя
Та в кожній країні є
Завжди з рушником• 31 июля в 18:17
в Валенсии Океанографик
ДелайКак_Я• 31 июля в 18:18
Копенгаен
ПушАпница• 31 июля в 18:24
Барселона
Миззери• 31 июля в 18:31
Вроцлав в зоопарке
AnnaOst• 31 июля в 18:46
У валенсії шикарний
Байрактарна• 31 июля в 19:09
В Будапешті є
Божий одуванчик• 31 июля в 19:36
Ответ дляСоседушка
Генуя, Стамбул, Валенсія

В лиссабонском нет туннеля, но в остальном он классный. На третьем этаже большой пресноводный аквариум на протяжении трёх стен. На втором океанариум - по центру огромный аквариум, и вокруг него маленькие с рыбками, медузами и то. Есть пруд с выдрой)
Соображалочка• 31 июля в 20:39
гуглите океанариум изнутри фото