Пухнасті штани• 31 июля 2025
АТБ кормит. Угадайте на какую сумму покупки?
Сразу скажу – это не покупка на неделю. Просто взяла по акции, то что мне было нужно. Всё с АТБ, кроме помидоров, олейны и бананов. Всё по акции. Яйца с0 поштучно.
Баба на горошині• 01 августа 2025
Ответ дляparele
Я написала - 10-15 штук зазвичай.
Мороки небагато - покормити два рази в день, води налити.
Раз на рік ми ще білимо та обробляємо курник бутоксом, щоб не було іншої живності, періодично підсипаємо свіжу солому, щоб чистенько було. Її раз на 2-3 роки повністю змінюємо - стара їде на компост.
Для мене сама велика морока - це забити зайвих півнів, або старих кур. Знайшли дядечку, який з цім справляється. Забиває, чистить - все це на ньому.
и вы их не прививаете? моя тетка им витамины в воду дает, и прививка какае-то была точно
Уси Пуси• 14 августа 2025
Ответ дляПухнасті штани
Нагетси кинула в морозилку, коли немає часу готувати вони виручають. Це раз на два тижні може. Сніжний краб і майонез на салат святковий, у свекрухи скоро день народження. Маслини любимо, але беремо, коли акція, бо дорого. Рулет взяла на сніданки на бутерброд, або в омлет для різноманітності. Крем-сир завжди якийсь на акції є. Чіпси може раз у тиждень-два купляємо, також по акції. Не бачу сенсу за них повну ціну платити.
Это конечно дело вкуса, но нагенсы мерзкие. Взяла как то по акции 70+ грн. Раньше Легко делало более менее полуфабрикаты. Сейчас внутри не понятная резина и не фарш и не кусочек.
Пухнасті штани
• 14 августа 2025
Ответ дляУси Пуси
Я раньше брала, то нормальные были. С этой партии ещё не пробовали