Просто болталка• 31 июля 2025
Е-відновлення. Київ. Кто отримував компенсацію за пошкоджене майно?
Після ночі в квартирі де поки ніхто не жив, вибило вікна. Заяву в поліцію написала, прийдуть чи ні я так і не зрозуміла. Завтра треба забрати корешок що заява прийнята.
Ще якась допомога Кличко. А що з вікнами робити я так і не зрозуміла. Е-відновлення це гроші на ремонт чи гос майстри які зможуть полагодити? Хто вже через це пройшов?
Дякую!
Просто болталка
• 31 июля 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Республика ? Сочувствую (
Так( Але людей поруч в 9ти повехівці мені більш шкода( кажуть вибух був у повітрі прям перед ними.
Аноним_Русалка• 31 июля 2025
Ответ дляПросто болталка
Не знаю чем помочь, не знаю просто инфо
Объединяйтесь как-то с соседями в тг
МУСЯкомарова• 31 июля 2025
Фоткаєте і через дію подаєте заяву на євідновлення. Зазвичай благодійні організації самі звязуються, якщо ні то на виділені кошти наймете ремонт вікон
Дайте згадаю• 01 августа 2025
1.5 м тому моє житло постраждало. Комісії по є відновлення ще не було.
Думаю, що не скоро буде.
Чекати до півроку виконання. А скоро зима. Взагалі дуже співчуваю. Нас взагалі виселили. Я так розумію, що повернемось не скоро. Якщо взагалі повернемось.
Думаю, що не скоро буде.