Фима Собак• 01 августа 2025
Неплохой такой бизнес
Страховщики уже подсуетились,страхуют авто от повреждений ракет,шахедов.Стоимость от 2-2.5% от стоимости авто.
Интересно,кто на это ведётся?
Фима Собак
• 01 августа 2025
Ответ дляPrervana
Это на год? Хорошая цена
Цена то хорошая,только вы ничего не получите в итоге
Бюст Березуцкого• 01 августа 2025
Ответ дляФима Собак
Почему?
Бюст Березуцкого• 01 августа 2025
Ответ дляФима Собак
Спишут на военные действия
Договір можна прочитати перед підписанням.
Стриптизерка• 01 августа 2025
Ответ дляФима Собак
Спишут на военные действия
Вы не разбираетесь, это новый отдельный вид страхования.
СамавиховуюКота• 01 августа 2025
О, прикольно, дякую автор, вже і загуглила і чоловіку скинула
там нормальні умови, це каско саме на випадок ушкодження унаслідок військових дій. У нас гараж в такому місці, що ми постійно переживали, що може прилетіти туди.
a.ostroverh• 01 августа 2025
В uniqa военные риски это 10% от страховой суммы авто и в базовой страховке есть
Хорошие пакеты в arx и инго
Коржик• 01 августа 2025
это в вусо нет продаж или сами себя прорекламировать?
надеюсь люди не дураки
a.ostroverh• 01 августа 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Автор хотел обратного эффекта)
СамавиховуюКота• 01 августа 2025
Ответ дляКоржик
надеюсь люди не дураки
А в чом дурні? У мене було КАСКО в перший рік водіння авто (від ТАС, не від вусо), за каско ми заплатили 25 тисяч, а наремонтували авто на 80 тисяч (2 випадки різних пошкоджень було, не дтп, не з іншими автомобілями, виплачували без проблем взагалі).
Коржик• 01 августа 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
э то все тут причем???? тут дело в страхование и повреждение от военных действий договор надо очень хорошо читать. если они всем начнут выплачивать им невыгодно будет. а машин много страдает от прилетов
СкиниУскачи!• 01 августа 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Ггг, як у вас все швидко. За хвилину скинули умови, прорахунки. І чоловік зразу ж погодився
Навіть хвилину ніхто не думав, не шукав альтернативи і не читав договір
СамавиховуюКота• 01 августа 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Так норм ціна. 7 тисяч на рік, у нас авто півтора мільйони, це ж чисто для власного спокою. Я договір прочитала, скільки його там читати.
СкиниУскачи!• 01 августа 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Ну круто.
Але 2% від півтора мільйони це 30 тисяч, а не 7
СкиниУскачи!• 01 августа 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
І відгуки про ваше Вусо не дуже
Бюст Березуцкого• 01 августа 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Потому что мы в Украине )
Не все так погано) Я, здебільшого, задоволена (якщо можна бути задоволеною настанням страхового випадку) і мед, і каско, і навіть го-шка досить вдала була із прямим врегулюванням
Марс атакует• 02 августа 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
А
Марс атакует• 02 августа 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Зачем
Марс атакует• 02 августа 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Вы
Марс атакует• 02 августа 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Вот
Марс атакует• 02 августа 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Так
Марс атакует• 02 августа 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Вот
Марс атакует• 02 августа 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Пишете
Марс атакует• 02 августа 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
?
СамавиховуюКота• 02 августа 2025
Ответ дляМарс атакует
?
Тому що це економить час усім, це приватний чат месенджера. Доки я пишу наступну думку - співрозмовник вже має можливість відповідати на попередню. У вас якісь психологічні травми щодо такого стилю спілкування?
Бюст Березуцкого• 02 августа 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Сорі, але це шлях роздратування людини др кольок, на перших двох)