Прагматик флегма• 01 августа 2025
Я одна з дитиною закордоном
Чоловік не виїздний. Мені дуже важко. Багато хто сім´ями, а я сама одна з дитиною.Помочі ні звідки чекати.
Недавно стало погано в автобусі. Серце почало тріпатися. Я сидячи втратила свідомість. Люди привели мене в почуття. Настаювали визвати швидку.
Я відмовилася. Бо дитина одна б в квартирі залишилася, якби мене поклали в лікарню
Я їздила за продуктами і таке сталося.
Тепер постійний страх, що якщо зі мною щось трапиться і немає нікого зовсім тут у нього, 11 років. Я в паніці просто.
Я їздила за продуктами і таке сталося.
Капитошечка• 01 августа 2025
И что?
Думаете а Украине нет таких женщин, кто один с ребенком и помочь некому?
Пластилин_Колец• 01 августа 2025
Ну так или найдите такую же одну маму с ребенком, или возвращайтесь. Из за того что вам страшно, ничего не изменится в лучшую сторону
Прагматик флегма
• 01 августа 2025
Ответ дляКапитошечка
И что?
Думаю є. Але це дуже страшно, якщо я вдруг помру тут. Що з ним буде?
Я-ваш шанс• 01 августа 2025
И что? Моя знакомая тоже одна с ребёнком за границей. И мужа нет, вдова она.
Люблю_смаколики• 01 августа 2025
Ответ дляПрагматик флегма
А де ви?
Капитошечка• 01 августа 2025
Ответ дляПрагматик флегма
С мужем вашим будет жить, как ни удивительно для вас...
Прагматик флегма
• 01 августа 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Про повернення думала після цього випадку. Але вчора в нас в Києві у під´їзді вікна повилітали.
Мейк-ап форева• 01 августа 2025
Я тоже одна, только с двумя детьми. Если мама в больнице и некому позаботиться о ребенке, то соц службы возьмут это на себя.
Смажена полуничка• 01 августа 2025
давно ви вже там? може, вертайтесь, ми тут в Україні живемо і нічого.
Прагматик флегма
• 01 августа 2025
Ответ дляКапитошечка
Чоловік не виїздний. Як він дитину забере з за кордону?
Прагматик флегма
• 01 августа 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Це ясно. Місто яке?
Для чого питаєте яке місто?
Капитошечка• 01 августа 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Вы прикалываетесь или троллите?
Через консула заберёт
Смажена полуничка• 01 августа 2025
Ответ дляПрагматик флегма
ну, вставите вікна.
Прагматик флегма
• 01 августа 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Майже три роки
Прагматик флегма
• 01 августа 2025
Ответ дляКапитошечка
Вы прикалываетесь или троллите?
Через консула заберёт
Звідки я знаю цю процедуру. Я ще не помирала
Пупс• 01 августа 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Якщо автора помре, то стане виїздним.
В чому проблема ?
Капитошечка• 01 августа 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Для чого питаєте яке місто?
Боитесь, что в вашей тролльной теме кто-то помощь предложит в вашем выдуманном городе?
Люблю_смаколики• 01 августа 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Для чого питаєте яке місто?
Порадити вам знайомих дівчат, дивна ви якась
Вумна, аж страшно• 01 августа 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Хватит ныть
, ничего с вами не будет
Капитошечка• 01 августа 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Ну умрите - узнаете
Прагматик флегма
• 01 августа 2025
Ответ дляКапитошечка
Ви хочете допомогу запропонувати? Через це місто питаєте?
язззззь!!!• 01 августа 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Німеччина
у вас мають бути якісь контакти соц служб через які ви оформлювали тимчасовий захист, випишіть їх на папері чи роздрукуйте кілька екземплярів, один нехай буде вдома, другий щоб дитина завжди мала з собою, проінструктуйте що робити якщо вас довго нема і не може дозвонитись
Капитошечка• 01 августа 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Нет конечно.
Я никаким тролям не помагаю
Ms. При теле• 01 августа 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Если с вами что-то случится, муж станет выездным
Мао_Мяо• 01 августа 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Якщо ви помрете, то стане виїздний.
ЗдесяЯ• 01 августа 2025
Я сама виховую дитину з її трьох років і за кордоном з нею теж зараз сама. І я така не одна. Переставайте себе жаліти, беріть на себе відповідальність і все вийде.
Прагматик флегма
• 01 августа 2025
Ответ дляMs. При теле
Хто оформляти тут все буде? Дитина?