Я не тону• 01 августа в 21:26
Чи можна попросити доставку з епіцентру занести товар в квартиру
1 поверх, товару багато і важкий.
Звісно за додаткову оплату.
Чи потрібно грузчиків окремо наймати?
Звісно за додаткову оплату.
Чи потрібно грузчиків окремо наймати?
Тріль!• 01 августа в 21:28
Не факт, що погодяться. В мене якось приїхали, а водій ледь ходить, каже спина болить і рад допомогти і підзаробити, а не може
Сонечко• 01 августа в 21:29
Ответ дляТріль!
а що дійсно з епіцентру тільки до під´їзду?
Не заздріть тьоті• 01 августа в 21:29
Ответ дляТріль!
Така ж ситуація була. Тому краще шукати вантажників
Я не тону
• 01 августа в 21:29
Ответ дляТріль!
Але ж в них доставка до квартири,якось з машини то вигрузять,а от далі не зрозуміло
Я не тону
• 01 августа в 21:30
Ответ дляСонечко
Написано що до під´їзду
Я не тону
• 01 августа в 21:31
Ответ дляПригаю-цибаю
Мені ламінат підняли за доплату.
Ви домовлялись вже як доставили товар,чи заздалегіть?
Скільки платили?
Не заздріть тьоті• 01 августа в 21:31
Ответ дляЯ не тону
Нам не вигружали. Приїхала машина- ми вам товар привезли. Все, водій - не вантажник
неДоЖиру• 01 августа в 21:32
Я замовляла важке, занесли в квартиру на 2 поверх. При замовленні вибирається, чи потрібно занести. Додатково оплачується.
Пригаю-цибаю• 01 августа в 21:32
Ответ дляЯ не тону
Скільки платили?
Заплатила по 200 грн водій і експедитор, просто вийшла попросила, вони ціну самі назвали.
ШанельКуКу• 01 августа в 21:41
Мне сказали, что из-за нехватки мужчин у них остались только водители. Поэтому нет даже выгрузки. Приехал пожилой водитель. Предупреждал, что подъезжает, мин за 15. Выгружали и заносили сами.
До войны услуга заноса была. Сейчас нет. Харьков
Я не тону
• 01 августа в 21:44
А якщо,ну теоретично 500 кирпичин,це водій буде чекати поки я всі винесу?)
барабанщица• 01 августа в 21:47
Ответ дляЯ не тону
Из машины я думаю должны выгрузить.