Ряженка• 02 августа в 09:10
А є такі блендери, які реально кубики роблять (олівʼє, окрошка)?
Бо набираю в гуглі «подрібнювач кубиками» чи «нарізка кубиками» — видає купу варіантів, але то все або терки, або типу на фарш змолоти.
Я часто окрошку роблю, вінегрет та олівʼє в холодну пору. Чи є така техніка, яка дійсно робить кубики?
Ошеламиссимо• 02 августа в 09:15
В мене вже декілька років ручна овочерізка з купою насадок, кубиками теж подрібнює.
Брала на Розетці гривень за 300, зараз, звісно, дорожчі.
Без образів• 02 августа в 09:15
Є, але не буде дешево.. Є точно в одній моделі від Бош( там 2 розміри кубків). Зараз дам модель
Ряженка
• 02 августа в 09:19
Ответ дляБез образів
Дякую! 🙏
Ряженка
• 02 августа в 09:20
Ответ дляПопразендовна
Ю а велкам)
Оце таких купа, мені всі інші функції не потрібні, лише кубики ))
Попразендовна• 02 августа в 09:20
Ответ дляРяженка
Не має таких. Або отам вище вам ручні радили нарізки
Ряженка
• 02 августа в 09:21
Ответ дляОшеламиссимо
Подивилась відео - там все одно треба танці з бубном, нарізати на ломтіки спочатку… мені б таке щоб всю картоплину кинути і дістати кубіки 😂
Ондатрова шуба• 02 августа в 09:21
Попразендовна• 02 августа в 09:21
Ответ дляРяженка
Створити самій ваш варіант))
Ряженка
• 02 августа в 09:21
Ответ дляОндатрова шуба
Тогда это
Колись шматочок проволоки з цієї штуки дістала з салату )) більше не використовую
Свезло так свезло• 02 августа в 09:22
Автор, теоретически есть, а практически нет. Кубики из отварных овощей не Кубики. Много отходов.
Ряженка
• 02 августа в 09:22
Ответ дляПопразендовна
Створити самій ваш варіант))
От тобі й бізнес-ідея, називається ))
Попразендовна• 02 августа в 09:23
Ответ дляРяженка
От тобі й бізнес-ідея, називається ))
Не буде користуватись попитом. Бо мати класно все в одному
Без образів• 02 августа в 09:23
Вчера попалось видео в ТТ от волонтеров ( не помню как называется канал), они готовят еду для военных( они из Харькова).
Так у них есть эта специальная машина для кубиков, так круто! Они делали винегрет.
Но это проф оборудование, не думаю что это что что то подобное бытовое
Вапщета• 02 августа в 09:24
Ответ дляОндатрова шуба
Тогда это
але їх все рівно потім ще перерізати треба буде)
Ряженка
• 02 августа в 09:24
Ответ дляПопразендовна
В мене в приступі «мені таке точно треба» було вже 3 спроби користуватися оцими блендерами з 100500 насадок. Всі поїхали в село і там десь валяються. Використовую лише блендер-ніжку.
Банка з медом• 02 августа в 09:24
Ответ дляРяженка
Тарабарщина• 02 августа в 09:24
А не быстрее ли ножом нарезать, чем собирать , разбирать и мыть комбайн?
Ряженка
• 02 августа в 09:25
Ответ дляБез образів
От би для звичайної кухні таке зробили )