Викликаю на дебати• 02 августа в 10:03

Якщо визвати швидку допомогу для чоловіка, то може разом з нею приїхати ТЦК?

Хто працює на швидкій або в лікарні можете відповісти?
Блакитна устриця• 02 августа в 10:04
Малоймовірно. Який привід?
Шкала Радощів• 02 августа в 10:05
З якого дива?
Заюшка_хозяюшка• 02 августа в 10:05
это что то из нереального
Банка з медом• 02 августа в 10:06
Вони навіть не поїдуть так.
Пез Году Неделя• 02 августа в 10:07
Они же в дом не имеют права зайти, и откуда они на скорой возьмутся. Неужели думаете у больного начнут военник требовать?
В рот не ложи• 02 августа в 10:07
Зовсім подуріли?
Де зв´язок?
Цикавенная• 02 августа в 10:09
А если бы это было так🤦, то что скорую для мужа не вызвали бы? Пусть помирает?😂
Само_достаточная• 02 августа в 10:09
Такое ещё не слышала.
Но у меня и всех действительно болезненных отпустили по результатам медосмотра, ещё и дополнительные обследования назначали, чтобы установить.
Может, это у нас такие добрые.
Криниця щастя• 02 августа в 10:10
Я викликала чоловіку, то приїхала тільки швидка, а в області знаю випадок, коли викликали швидку і вони приїхали з ТЦК і забрали людину. Як би це не здавалось рівнем конченості але це реальність.
Блакитна устриця• 02 августа в 10:10
Ответ дляПез Году Неделя
Працівники швидкої за грошову винагороду можуть навести.

Вони навіть не мають права запихувати до буса, але чомусь таких випадків вже сотні, якщо не тисячі. Тому зайти в дім цілком можуть. А поліцейські будуть поруч пити каву.
Криниця щастя• 02 августа в 10:11
Ответ дляВ рот не ложи
Зовсім подуріли?
Де зв´язок?
В нас зв´язок давно втрачено. Випадки такі реально є.
Викупана• 02 августа в 10:12
Чоловік їхав на своєму транспорті , бо він був з дочкою ще .
А сестру памʼятаю що пустили зі мною , в інший раз .
Можливо по половому признаку ? Або пацієнт може бути не чесним до кінця , якщо поряд знайома людина .
Благоуханочка• 02 августа в 10:13
Ответ дляВикупана
1 людина дозволена просто у супровід і без дітей
Lacrimo• 02 августа в 10:13
Були випадки , що їздили тцк в швидкій. Доречі , якщо завезуть в лікарню - то тцк повідомлять, ті там біля лікарень постійно лазять.
Блакитна устриця• 02 августа в 10:13
Ответ дляВикупана
А якщо будуть незнайомі ТЦКшники, то він чесно розповість про свій діагноз і чим отруївся напередодні? Як це працює?
Благоуханочка• 02 августа в 10:14
швидка не співпрацює з тцк викликайте якщо невідкладна ситуація
Повелитель бітка• 02 августа в 10:19
А він що у вас не оновлений зовсім?
Блакитна устриця• 02 августа в 10:23
Ответ дляПовелитель бітка
А він що у вас не оновлений зовсім?
А що, можна оновитися без вручення бойової повістки, якщо ти не маєш права на відстрочку і бронь?
Шкала Радощів• 02 августа в 10:24
Ответ дляБлакитна устриця
Чого ж ні ?
Солоденька цукОрка• 02 августа в 10:26
Ну як Ви то собі уявляєте? Співробітники швидкої їх з собою возять чи за кожною швидкою тцкшник на власному авто роз´їжджає? У людей зовсім дах їде...
Скіфська пектораль• 02 августа в 10:29
значит дать по мордам они могут, а приехать в скорой нет???
Шкала Радощів• 02 августа в 10:31
Цей допис схожий на вкид з болот для залякування
Гола з конопель• 02 августа в 10:38
Викликайте, бо ще помре поки ви думати будете.
Леди Г• 02 августа в 10:39
Они обязаны оповещать в полицию о правонарушениях, но как они узнают что человек в розыске непонятно. Поэтому думаю вряд ли.
Головний кошак• 02 августа в 10:39
Ответ дляШкала Радощів
тут у всіх очі є, бачим без вкідів, що відбувається
Блакитна устриця• 02 августа в 10:40
Ответ дляШкала Радощів
Чого ж ні ?
Бо план треба виконувати. Або давати на лапу.
Шкала Радощів• 02 августа в 10:40
Ответ дляГоловний кошак
І що ж Ви бачили особисто на власні очі?
Zassy• 02 августа в 10:42
Может. Абсолютно все социальные службы с ними работают, или как минимум передадут его данные
Головний кошак• 02 августа в 10:42
Ответ дляШкала Радощів
в мене друга таксист завіз в тцк, а брата від будинку забрали в капцях і він пропав на покровському напрямку через два тижні після учебки
Allka- skakalka• 02 августа в 10:42
Ёбаный свет ,дожились 😭😨