КартаБезКомиссий• Изменено 02 августа в 12:48
Корм для цуценя
Скоро в сім’ї зʼявиться новий член родини, хлопчик цуценятко папільйон, в розпліднику почали його кормити сухим кормом Josera для цуценят і ще грудне молочко пʼє, заберемо в 3 міс, чим далі кормити, залишити Josera чи шукати інший кращий корм? Хочу корм преміум класу, що порадити? Можливо є ветеринари на форумі
Зараз все скажу• 02 августа в 13:58
Йозера - это супер-премиум вообще-то. Это следующий после премиума класс.
Не трогайте щенка. Пусть ест, что ел, если ему ок на этом корме. Корм нормальный