MacOS-ница• 02 августа в 12:47
Замовлення в поштомат Нової пошти післяплатою
Вітаю! Питання до тих, хто замовляє післяплатою в поштомат. Товар до оплати і отримання перевірити не можна. Який тоді в сенс сплачувати додаткову комісію (20 грн. + 2%), якщо послугу огляду ви не отримуєте?
MacOS-ница
• 02 августа в 12:49
Ответ дляПешеходик
Так саме в комісії і сенс) Нова пошта молодець!)
Так для Нової пошти це зрозуміло, що вигідно. Чому люди замовляють цим видом оплати і переплачують?
ЗавЛабСнаб• 02 августа в 12:50
Це для нових постачальників...раптом гроші кинеш а вони не відправлять.
Ошеламиссимо• 02 августа в 12:51
Ответ дляMacOS-ница
І часто замовляють
MacOS-ница
• 02 августа в 12:56
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ну, можуть же відправити зовсім не те, що потрібно. Як потім бути?
СамавиховуюКота• 02 августа в 12:57
если об этом прям сильно задумываться, то смысла нет. зато есть люди, которые привыкли наложкой заказывать, хоть в отд. хоть на почтомат
MacOS-ница
• 02 августа в 12:57
Ответ дляОшеламиссимо
Комісія за переведення коштів
Це для Нової пошти вигідно. А що змушує людей переплачувати? Неможливо перевірити товар в поштоматі, який тоді сенс?
MacOS-ница
• 02 августа в 13:59
Ответ дляШирли-Мырли
Вы работник почты?
Ні, у мене магазин.
Замороженная селедка• 02 августа в 15:23
Ответ дляMacOS-ница
Бо тупі) в мене на шафці постійно замовляють безпечною на поштомат) Більше дратує коли замовляють на поштомат післясплатою, а потім починають роздуплятись і робити незрозумілі переадресації. Колись НП робила дні безкоштовної доставки чи за 10 грн на поштомат, ще коли тільки поштомати починали встановлювати, то придурошні з олх шукали мої товари на шафці щоб замовити через безпечну на поштомат, бо відітєлі економія на доставці, а те що на шафці в мене всі товари + комісія і вони переплачували то це їх не зупиняло)
ЗавЛабСнаб• 02 августа в 16:42
Ответ дляMacOS-ница
Можуть але вони не можуть бути впевнені що покупець не переадресує в процесі