Калинові вуста• 24 июля в 12:05
Олх доставка просить комісію і з покупця?
Якось дуже давно не купляла нічого через ОЛХ. Виявляється що якщо береш через їх доставку, знімає комісію. Доставка Укрпочтою. І продавці пишуть що комісія плюс 20 грн. Ще і приват додатково стягнув комісію за перевод. В результаті, замість 200 грн, довелось сплатити 250. Чула що з продавців вже є комісія, але чому автоматом знімає і з покупців? При чому, якщо відправляти Новою постою, то замість 225 грн знімає 345.
Колишня муза• 24 июля в 12:07
Так, комісія з усіх, в сумі перевищує вартість «безкоштовної» доставки. Плюс всі ці перекази бачить податкова
Калинові вуста
• 24 июля в 12:10
Ответ дляКолишня муза
А як вони нараховують комісію з покупця? Чому Укрпочтою комісія 20 грн, а Новою постою аж 100, і ще ж за доставку заплатити доведеться окремо.
Колишня муза• 24 июля в 12:14
Ответ дляКалинові вуста
Поняття не маю, здається, вище комісія при оплаті на відділенні
Оце так цабе• 24 июля в 12:17
Ответ дляКалинові вуста
Вартість доставки новою поштою врахована, бо укрпоштою безкоштовно зазвичай.
Свідок Перемоги• 24 июля в 12:25
Ответ дляКалинові вуста
комиссия одинаковая
стоимость доставки разная
ТаПрямТам• 24 июля в 12:26
Ответ дляКалинові вуста
Потому что Новая почта ещё берёт комиссию за перевод денег.
Болтушка Му• 24 июля в 12:34
Ответ дляКалинові вуста
А правила вы не в состоянии прочитать?
Залетна Я тут• 24 июля в 13:28
Ответ дляВарена цибуля
Гребаный приват берет помимо всего, ещё допкомиссию 0.5 %
Это смотря какая у вас карта
Хочу наколоти губи• 24 июля в 16:10
Да. Совсем уже подурели. Недавно купила ребёнку книгу за 500, заплатила 650.