Завжди з рушником• 02 августа в 17:11
Ненавиджу чоловіка
Проблеми були з самого початку, була молода і дурна. Зійшлася з ним в 21 рік. Несоображалп, що я для нього на 10 місці, що егоїст. Постійно треба щоб було прибрано, їсти, і секс. Секс прісний. Всунув висунув. В мене досвіду ніякого не було, думала що все ок. Пройшли роки такого життя, не пішла, бо народилася дитина і мені не було куди дітися. Батьків у мене немає. І от війна. Я виїхала з дитиною. Приїзд жала рідко. А тепер згадала все те що було і думаю, а для чого він мені треба? За ці роки була куплена квартира. Тільки через квартиру повернулася б , бо хоч дома не платити аренду. А тепер з цими обстрілами вилетіли 31 числа вікна в під´їзді. І тепер думаю, а нащо він мені треба взагалі, він сильно любив і люби ь своїх батьків. Я не треба, дитина не треба. Але боюся тут лишатися, дуже тяжко. Через аренду.
Що думаєте?
Усміхайлик• 02 августа в 17:23
Ответ дляКупи слона
Чоловіки допоможуть ) наші українці
Знайомтесь трохи в групах
Допоможуть з чим?
Пані дізналася про вибиті вікна в під´їзді і згадала, що чоловік був поганий, треба шукати кращого життя.
Купи слона• 02 августа в 17:23
Ответ дляЗавжди з рушником
Тримає тільки квартира в Києві і то з обстрілами це лотерея
То не ваша квартира, а спільна
Як вона може тримати ?
Купи слона• 02 августа в 17:24
Ответ дляУсміхайлик
Допоможуть з чим?
З переїздом. Моїй тітці допомогли, їй вже 65. Теж переїздила
Усміхайлик• 02 августа в 17:24
Ответ дляКупи слона
А що там везти, чемодан?
З родзинкою• 02 августа в 17:25
Нічого не робити. Поясню свою позицію. Зараз він у вас не просить їсти, прибирати та секс. Квартира спільна, повернетеся, коли буде потрібно, далі вирішите, чи продавати та ділити її, чи як. Сюди не треба, тут війна. Якщо будуть плани на майбутнє з кимось іншим, тоді й будете думати.
Будьте так ласкаві• 02 августа в 17:25
Ответ дляБаба_Воля
Сочувствую вам! Это ужасно
Что ужасного? Автор добровольно вышла замуж и родила от ненавистного мужчины. Могла развестись, но нет, продолжала с ним жить, потому, что её пятая точка была в тепле и уюте. Что ужасного в её ситуации?
На_оба_рот• 02 августа в 17:26
Ответ дляБудьте так ласкаві
я не тот кому вы отвечаете, но все же - ужасно что и там не тянет и сюда возвращаться не к кому по сути
Помеха справа• 02 августа в 17:26
Вам виплати німецькі очі затмили
Роботи нема, власності нема
Куди ви зібрались йти від чоловіка
Роботи нема, власності нема
Куди ви зібрались йти від чоловіка
Завжди з рушником
• 02 августа в 17:27
Ответ дляБудьте так ласкаві
Дитина була мала, жили на оренді, куди з дитиною мені було діватися. Я б не потягла болячки дитячі, роботу і оренду самостійно. Так сиділа і терпіла в дуріла з ним. Почалася війна підвернувся шанс виїхати. Але дитині хоч вже зараз 11 років
Усміхайлик• 02 августа в 17:27
Ответ дляПомеха справа
Вам виплати німецькі очі затмили
Роботи нема, власності нема
Куди ви зібрались йти від чоловіка
Роботи нема, власності нема
Куди ви зібрались йти від чоловіка
Вона побачила інше життя
Купи слона• 02 августа в 17:27
Ответ дляУсміхайлик
А що там везти, чемодан?
Ну вона пише про кухню, меблі
То можна взяти за копійки. Німеччина ?
Там квартири здаються вже з кухнями
Треба стіл, стільці, ліжко, диван на перший час
То можна знайти майже безкоштовно
Наші перевезуть за борщ
То можна взяти за копійки. Німеччина ?
Там квартири здаються вже з кухнями
То можна знайти майже безкоштовно
Наші перевезуть за борщ
Завжди з рушником
• 02 августа в 17:28
Ответ дляПомеха справа
Вам виплати німецькі очі затмили
Роботи нема, власності нема
Куди ви зібрались йти від чоловіка
Роботи нема, власності нема
Куди ви зібрались йти від чоловіка
А якщо приліт буде? Я тоді залишаюся без квартири опять з ненависним чоловіком, тоді вже бомжуючи
Будьте так ласкаві• 02 августа в 17:28
Ответ дляНа_оба_рот
Работать надо. Автор не единственная, кто с ребёнком выехал. Некоторые и с двумя и работают, и проблемы свои решают. А тут да, всё самой.
Купи слона• 02 августа в 17:28
Ответ дляЗавжди з рушником
Якщо буде приліт - скоріше всього вас вже не буде .. ви,я бачу, не дуже розумна
Усміхайлик• 02 августа в 17:29
Ответ дляКупи слона
Ну вона пише про кухню, меблі
То можна взяти за копійки. Німеччина ?
Там квартири здаються вже з кухнями
То можна знайти майже безкоштовно
Наші перевезуть за борщ
То можна взяти за копійки. Німеччина ?
Там квартири здаються вже з кухнями
То можна знайти майже безкоштовно
Наші перевезуть за борщ
Я так зрозуміла, що зараз є вмонтована кухня в тому житлі де живе, а в місті треба всі меблі купувати, бо пусто. Хто їй допоможе їх купити, в цьому питання, а не в перевезенні речей.
Баба_Воля• 02 августа в 17:29
Ответ дляБудьте так ласкаві
Не всегда у человека есть возможность и внутренние силы развестись. Да, нужно, но не всегда так все легко, особенно в нашем обществе
Я посочувствовала человеку, потому что была в схожей ситуации и долго из нее выходила
Завжди з рушником
• 02 августа в 17:29
Ответ дляУсміхайлик
Так. Вірно
Khmelnichanka• 02 августа в 17:29
Ответ дляЗавжди з рушником
Чесно, мені тут важко. Я зараз в селі живу, треба переїжджати в більше місто. Там роботи валом. Проблема з житлом. Переїздом я одна, кухню треба, бо квартири пусті, а в мене вбудована її не забереш. Голова кругом. З українців що тут вдп всі по роботах, хто допоможе щ переїздом ума не приложу
Ви можете тимчасово купити мультиварку або електроплиту, і так готувати.
Пізніше купите кухню.
Якщо Ви в Німеччині (так?), тоді на сайтах можна пошукати б/в вживані меблі за символічні кошти або безкоштовно. Доставку можна знайти за оголошеннями в місцевих групах. Знаєте, особисто мені простіше не шукати знайомих, в оплатити машину і послуги вантажників. Або замовити доставку і установку з магазину (якщо купуєте нове). Якщо Ви в країні вже давно, то, думаю, є певний запас грошей, які доцільно використати саме на такі потреби. Бо вони виправдані. А в місті з роботою відкриються нові горизонти і перспективи :)
Пізніше купите кухню.
Помеха справа• 02 августа в 17:29
Ответ дляУсміхайлик
Вона побачила інше життя
Своє життя потрібно будувати
Авторе, їдьте в Польшу знайдіть роботу, отримайте внж, чернз 5 років подасте на пмж
Там чудові школи доя дітей, мова зрозуміла і легка для вивчення
Щоб піти від чоловіка порібьен хороший план
Бабка-ежика• 02 августа в 17:29
Ответ дляЗавжди з рушником
Отож. Ми в шлюбі якщо я таке зроблю,накопичиться швидко борг, будем потім квартирою відповідати
Так розлучайтеся. Навіщо тягнете це?
Будьте так ласкаві• 02 августа в 17:30
Ответ дляПомеха справа
Вам виплати німецькі очі затмили
Роботи нема, власності нема
Куди ви зібрались йти від чоловіка
Роботи нема, власності нема
Куди ви зібрались йти від чоловіка
Немца же найдёт. С собственным пентхаусом в Мюнхене. Он же не устоит от красоты украинской жиночки, женится, ребёнка усыновит. И заживёт Автор, как в сказке.
Усміхайлик• 02 августа в 17:30
Ответ дляЗавжди з рушником
Так. Вірно
А чому ви вирішили, що хтось має забезпечити вас меблями?
Неместная Я• 02 августа в 17:30
Автор ищите мужика в вашей теперешней стране, это же понятно, что мужа вы не любите, возвращаться не будете. Выход только такой.
Будьте так ласкаві• 02 августа в 17:30
Ответ дляЗавжди з рушником
Ледаща баба, вот и вся проблема...
Усміхайлик• 02 августа в 17:31
Ответ дляБабка-ежика
Так розлучайтеся. Навіщо тягнете це?
Чекає нового принца, тоді кине старого.
Купи слона• 02 августа в 17:31
Ответ дляУсміхайлик
В Німеччині віддають меблі безкоштовно
Багато і всюди. Є групи. Кухня є всюди
Кварира буде гола, а кухня стояти буде
Треба інші меблі. Якщо на шару не знайшли, треба написати в групи українців або є гуманітарні магазини типу червоний хрест, там то все мега дешево знайти. То чисто відмазка автора - про не можу, вона не хоче
Багато і всюди. Є групи. Кухня є всюди
Кварира буде гола, а кухня стояти буде
Завжди з рушником
• 02 августа в 17:31
Ответ дляУсміхайлик
Нічого я не вирішила. Я підтвердила просто пост жінки.
Трейдер кріпти• 02 августа в 17:32
Ответ дляЗавжди з рушником
Якщо я залишаюся щ дитиною тут. То на одну зарплату не на збираєш. Я в мінусі і так буду.джоб доплатить до мінімалки. Не відкладеш
Автор, а откуда узнали, что секс с мужем пресный? Ну то есть в 21 год не было с чем сравнить, а сейчас?
Khmelnichanka• 02 августа в 17:33
Ответ дляКупи слона
В Німеччині віддають меблі безкоштовно
Багато і всюди. Є групи. Кухня є всюди
Кварира буде гола, а кухня стояти буде
Багато і всюди. Є групи. Кухня є всюди
Кварира буде гола, а кухня стояти буде
Ні, дуже часто абсолютно пусті квартири, без кухні. Хоча я не бачу проблем в тому, щоб купити кухню, хоча б вживану, на сайтах можна знайти все, що треба.
Будьте так ласкаві• 02 августа в 17:33
Ответ дляТрейдер кріпти
Немецкие фильмы про жизнь сантехников посмотрела.