Дідова баба• Изменено 02 августа в 18:29
Как отходят воды?
Опишите сам процесс, чтобы когда придет время у меня не было дикой паники.
Рожать через неделю, я страшно нервничаю, постоянно на чеку
Меряю от 0• 02 августа в 18:28
Потихоньку течет, а потом хлюпает. Ну у меня так было, это ни с чем не спутаешь
Бабка-ежика• 02 августа в 18:31
Просто теплая вода по ногам и никаких ощущений. Пятна после высыхания не остаются)
Коко На Страже• 02 августа в 18:33
Утром проснулась, подо мной лужа, думала описалась. Пошла в туалет, вышла слизь с кровавыми прожилками. Тут до меня начало доходить.
Это все было в 7-8 утра, с 10 начались слабые схватки, в 15 поехали в роддом, сын родился в 23. Роды легкие и почти без боли. Не порвались, не резали, все хорошо.
90x60x90• 02 августа в 18:41
Просто вода тече по ногах. Ніяких відчуттів окрім вологості. Але води багато, робиш крок, а за тобою чергова калюжа утворюється.
Це не з чим не переплутаєш
З першою дитиною води відійшли, але перейм не було, приїхала у пологовий, і ще майже добу чекала на старт пологової діяльності.
З другою - води відійшли після другої порції гелю для стимуляції. Сам процес не запускався.
Це не з чим не переплутаєш
Єдина Країна• 02 августа в 18:41
Дві вагітності, два рази пробивали пузирь.Першир раз відкриття до 5 см, в 6 ранку пробили в 8.30 народила.Вдруге в 21 вчора пробили та в 22.30 народила.
Курочка• 02 августа в 19:03
до вод ще треба щоб пробка відійшла
це ви ні з чим не спутаете) а води то вже в роддомі відходять або акушер проколює
Удачная• 02 августа в 19:13
Ответ дляКурочка
до вод ще треба щоб пробка відійшла
В якому роддомі? Що ви пишете? У всіх по різному ... в мене дома відійшли. А в пологовий поїхала через 3 гтдини, а потім там ще ніч чекала, поки не простимулювали
Кондуктор троллейбуса• 02 августа в 21:54
Я думала я подписяла))) и уписиваюсь утром
А тут воды))