ДеньгиНеСдаю• Изменено 02 августа в 20:26
Родители бросили ребёнка в аэропорту из-за просроченного паспорта
У 10летнего ребёнка был просроченный паспорт и родители оставили сына просто в терминале аэропорта,пообещав вернуться. Не отменять же отпуск. Мальчика в аэропорту заметили сотрудники, он им сказал что остался сам, и его родителей сняли с самолёта перед взлетом
Контрольница• 02 августа в 21:05
Ответ дляФея_3уровень
Не знаю. Спитайте у тієї авторки, тобто у Вашої знайомої, чому всі діти полетіли, а якась одна залишилася?
Так не путайте в воду, если не знаете.
Или читать не умеете.
Ребенка вывезли в аэропорт Испании и оставили. Я об этом написала
Или читать не умеете.
Фея_3уровень• 02 августа в 21:06
Ответ дляКонтрольница
Так не путайте в воду, если не знаете.
Или читать не умеете.
Ви б ще внятно навчилися виражати свої думки.
До чого тут Ваша історія до першого посту?
Контрольница• 02 августа в 21:06
Ответ дляФея_3уровень
І яка була причина? В туалеті забули чи колір очей дитини не підійшов, тому не взяли?
Ты реально дура такими над такими вещами глумится? Твоего ребенка в чужой стране как собаку выкинут - нормально будет? Тоже будешь шутить?
Фея_3уровень• 02 августа в 21:09
Ответ дляКонтрольница
Ясно, Вам психіатр не допоміг.
Мою дитину точно ніхто ніде не кине, не переживайте.
І все ж цікаво, чому кинули? І чи насправді кинули, чи залишили під наглядом робітника аеропорту, поки батьки заберуть дитину?
Файна пані• 02 августа в 21:12
Ответ дляИРИНА 25
сто пудов это узкие
Ну понятное дело… И пофиг, что пишут испанцы 😂
Реанимация• 02 августа в 21:20
очевидно ж дитину мав хтось забрати.
В подібній ситуації мої знайомі залишили дитину батькам, які їх проводжали в аеропорт.
Ми за таких умов здали квитки і повернулись всі додому. Тобто це не те, щоб щось неймовірне.
Інша справа, як можна залишити дитину одну в великому натовпі в незнайомому місці, ось тут безпечність батьків дуже дивує.
как тебе такое илон маск• 02 августа в 21:29
Ответ дляФизрукая
А так можна було? Чому всі мовчали ?
Та ну какой просроченный паспорт? Родители что ли в него 10 лет не заглядывали? Это какой-то баян.
Copy-Paste• 02 августа в 21:33
Ответ дляФея_3уровень
Так я відповідала на Ваш пост ’может там уже тьотя...’ Навіть, якщо та тьотя вже доїхала д аеропорту, то норм батькам полетіти, а дитині залишитися із-за провтика батьків?
Ви у відпустку ніколи без дітей не їздили?
Ситуація, звичайно, дічь. Але думаю вона вже художньо журналістами прикрашена.
как тебе такое илон маск• 02 августа в 21:46
Ответ дляКонтрольница
Ха.
Была история с нашим лагерем в Испании- когда ребенка администрация лагеря вывезла в аэропорт и бросила... родители в Украине если что...
А у моего с лагерем за границей был другой прикол. Тогда еще билеты бумажные с кодом распечатывали и предъявляли на регистрации на рейс в аэропорту. Они уже летели с отдыха домой. И вот детям раздали каждому их билет и паспорт, а так как приехали в аэропорт заранее, то дети пошли гулять по дьютику. И мой балбес умудрился этот билет где-то посеять.
И вот всех уже собрали на посадку, и выясняется, что из всей группы у 1 ребенка нет билета
С ними 2 руководителя группы, согласно правил, должно быть не менее 1 чел. на 20 детей.
И получается дилемма - бросить его самого в аэропорту нельзя, они расписки писали, что обязуются вернуть всех детей обратно в Украину живыми-здоровыми. И остаться с ним тоже никто из руководителей не может, ибо тогда нарушат нормы - не больше 20 детей на 1 сопровождающего. Благо дети быстро метнулись по тому дьютику, начали всех спрашивать, не находился ли билет, и в итоге нашли!
Но я представляю, как те сопровождающие чуть не поседели тогда.
С ними 2 руководителя группы, согласно правил, должно быть не менее 1 чел. на 20 детей. И получается дилемма - бросить его самого в аэропорту нельзя, они расписки писали, что обязуются вернуть всех детей обратно в Украину живыми-здоровыми. И остаться с ним тоже никто из руководителей не может, ибо тогда нарушат нормы - не больше 20 детей на 1 сопровождающего. Благо дети быстро метнулись по тому дьютику, начали всех спрашивать, не находился ли билет, и в итоге нашли!
Фея_3уровень• 02 августа в 21:47
Ответ дляCopy-Paste
Відпустка без дітей, коли вони в курсі, що їх не беруть, і описана ситуація - це трохи різне, нє?
Copy-Paste• 02 августа в 21:52
Ответ дляФея_3уровень
Я думаю, хлопчина вже був в курсі. Просто дізнався про це перед вильотом.
Ну не можу я повірити, щоб батьки тупо пішли на гейт, в дитину кинули.
Що строки дії паспорта могли провтикати вірю, для цього не треба бути маргіналом. Але що мовчки кинули ні, це за межами мого розуміння.
Фея_3уровень• 02 августа в 21:53
Ответ дляCopy-Paste
Не знаю, на мою думку, якщо батьки провтикали з документами, то ніхто нікуди не летить.
Бавовна• 02 августа в 21:58
Ответ дляКонтрольница
ясно, одна бабка сказал
что кого то бросили, такого быть не может в принципе
Copy-Paste• 02 августа в 21:58
Ответ дляФея_3уровень
І кому від цього профіт?
Можна домовитися, досить доросла дитина.
Інша справа в яких умовах ці домовленості проводити. Могло ж бути, що хтось один захворів, чи з роботи не відпустили. Також всім не летіти?
Ой, гарна тема зайвий раз перевірити строки дії паспортів.
бювет_в_обед• 02 августа в 22:00
Ответ дляФея_3уровень
Тобто батьки провтикали документи, самі полетіли у відпустку, навіть, якщо з рук в руки передали б родичам - то ок? Так справді хтось при розумі зробив би?
да, норм
Бавовна• 02 августа в 22:03
Ответ дляФея_3уровень
ну не всеж яжемать... и не грудной там поди
ДеньгиНеСдаю
• 02 августа в 22:08
Ответ дляCopy-Paste
Они тупо пошли на гейт и бросили ребёнка в терминале как ненужную вещь
Царевна в уггах• 02 августа в 22:17
Ответ дляМаю рацію
Какое значение тут имеет национальность? Типа одних детей можно бросить, других-нет?🤦♀️
Не думаю, что его прям бросили. Скорее кто-то забрать должен был
Царевна в уггах• 02 августа в 22:19
Ответ дляФея_3уровень
Что в этом ужасного?
Играю_на_кларнете• 02 августа в 22:25
Ответ дляМаргарита и Мастер
Имеет
Никого нельзя бросать
Но интересно знать, кто до такого додумался. Уже прочитала - это испанцы и они не бросили, а позвонили родственнику, который должен был приехать и забрать ребенка, но, конечно, он бы так быстро не доехал...
Даже не представляю, как им такое в голову могло прийти
Никого нельзя бросать
А Как у ребенка испанца может быть просрочен паспорт ? Он с 6-29 лет выдаются на 5 лет ?
Царевна в уггах• 02 августа в 22:27
Ответ длякак тебе такое илон маск
Если они жители ЕС то не очень удивительно, они из-за этого не сильно парятся
Маргарита и Мастер• 02 августа в 23:46
Ответ дляИграю_на_кларнете
Не знаю, где правда
Я в интернете прочитала, что там не паспорт был просрочен, а необходимая виза
А там, кто его знает
Фея_3уровень• 03 августа в 09:51
Ответ дляCopy-Paste
І кому від цього профіт?
Профіт - психіці дитини, якщо він зі своєю валізкою стоїть у залі, а йому повідомляють, що він нікуди не летить.
Навіть, не уявляю реакцію своєї дитини в такій ситуації.
Звичайно, якщо ситуацію пояснити вдома, то норм, можна і домовитися.
Так, моєму малому потрібно вже міняти паспорт
Фея_3уровень• 03 августа в 09:53
Ответ дляБавовна
Ну, Ви, як доросла людина, уявіть себе на місці тої дитини. Зовсім не образливо, коли всі летять, а Ви ні і не з власної вини? Та не розповідайте.
Фея_3уровень• 03 августа в 09:55
Ответ дляЦаревна в уггах
Что в этом ужасного?
Звісно, нічого. Просто прогулянка в парку біля дому.
А ні, я ще забула, що дехто літає по 5-6 разів на рік, то для таких теж норм.
Copy-Paste• 03 августа в 10:10
Ответ дляФея_3уровень
Питання не до мене, але напишу свою точку зору. Він не летить вже однозначно. Хто винен має якось залагодити це.
Я б летіла, скоріше за все. Не бачу сенсу в тому, щоб усім залишитися без відпустки.
Дитині б пообіцяла виправити ситуацію, в Діснейленд злітати, чи куди там йому хочеться.
Однозначно не кинула б самого, ну в мене є купа людей, які б виручили в такій екстренній ситуації.
Ну і чисто з позиції дорослої людини: якби ситуація трапилася відносно мене, то я б сама наполягала, щоб сім´я летіла відпочивати. Не бачу я сенсу в таких жертвах.
Фея_3уровень• 03 августа в 10:20
Ответ дляCopy-Paste
Я з усім згодна, що Ви написали, але з однією поправкою: залагодження відбувається вдома, а не в аеропорту. Якщо ж проблема з´ясовується тільки перед стійкою реєстрації, то далі все залежить від складу сім´ї. Але я, як мама, вже не полетіла б точно.
Звичайно, з позиції дорослого, то теж наполягла б на тому, щоб летіли без мене, але в глибині душі було б дуже образливо.