Апрель Ивановна• 03 августа в 23:40
Виліт з Кишинева чи Кракова- допоможіть вирішити
Я живу в Києві
Перший раз лечу
Від Кишинева дешевше летіти.. але вартість на маршрут Київ-Краків дорожча ніж Київ - Кишинів
Перший раз лечу
Котя_люлю• 03 августа в 23:43
Послухайте досвідчену людину, яка матається у відрядження щотри місяці. Кішенів!
Патріотка з дивану• 03 августа в 23:43
Чому дорожче? Якщо потяг- то навпаки дешевше, купа потягів до Перемишля,звідти 3 години Інтерсіті - і Ви в Кракові, дуже зручно зараз їхати до Польщі.
Виннипуховна• 03 августа в 23:44
Ехать до Кишинева дешевле, лететь из Кишинева тоже дешевле. Действительно, дилемма
Тарабарщина• 03 августа в 23:44
Ответ дляВиннипуховна
Вам в прошлой теме уже все расписали
Это уже десятая тема
Апрель Ивановна
• 03 августа в 23:44
Ответ дляПатріотка з дивану
Так автобус до Кишинева 1400 грн
А потяг до Пшемишля 2500 +електричка до Кракова ще мабуть 1000 грн
Виннипуховна• 03 августа в 23:46
Ответ дляТарабарщина
Это уже десятая тема
У меня ощущение, что ребёнок пишет. Не может взрослый человек так тупить
ничевока• 03 августа в 23:47
Ответ дляВиннипуховна
Я несколько раз перечитала и вообще не поняла, в чём вопрос
Виннипуховна• 03 августа в 23:49
Ответ дляничевока
У дитя проблемы с математикой, не понимает, что лучше -дешевые билеты или дорогие
Апрель Ивановна
• 03 августа в 23:49
Ответ дляВиннипуховна
Питання про загальну вартість на проїзд
Бо дістатись до аеропорту не однакова вартість
Меряю от 0• 03 августа в 23:50
Ответ дляничевока
Автор уже сама запуталась. Лететь из Кишенева дороже, но Киев - Кишенев дешевле.
Первое фото - это вылет из Кракова.
Автор, посчитайте полную стоимость и время и сравните.
Первое фото - это вылет из Кракова.
Я матуся, мені можно• 03 августа в 23:53
Ответ дляКотя_люлю
Дві помилки в одному слові забагато для досвідченої людини. Кишинів
Я матуся, мені можно• 03 августа в 23:54
Ответ дляВиннипуховна
Автор вже сама заплуталась, з Кишинева дорожче летіти)
Виннипуховна• 03 августа в 23:55
Ответ дляАпрель Ивановна
Питання про загальну вартість на проїзд
Я умею читать то, что вы пишите. Ехать до Кишинева дешевле, лететь из Кишинева тоже дешевле. В чем проблема? Стыдно выбирать дешёвое?
Виннипуховна• 03 августа в 23:56
Ответ дляМеряю от 0
Первое фото - это вылет из Кракова.
Лететь из Кишинева дешевле, ехать туда из Киева - тоже
100pudov• 03 августа в 23:58
Ответ дляВиннипуховна
На скрине стоимость полета из Кишинева почти в 2 раза дороже.
Ошеламиссимо• 03 августа в 23:58
Автор не может определиться, что выгоднее заплатить - 20 тыс. за перелет или 38? Или как ехать до аэропорта, через Одессу, которую постоянно бомбят, или через Львов, где прилёты намного реже?
Заставляличка• 03 августа в 23:59
Ответ дляВиннипуховна
З Кишинева летіти переважно завжди дорожче. Але я про свої напрямки суджу
Виннипуховна• 04 августа в 00:00
Ответ для100pudov
Автор написала, что дешевле. Я ей верю 🤣
ХвилювАллочка• 04 августа в 00:15
Ответ дляВиннипуховна
Ну не шукає людина простих шляхів!
Апрель Ивановна
• 04 августа в 00:23
Ответ дляХвилювАллочка
Ну не шукає людина простих шляхів!
Літак з Кишинева дорожче
СкиниУскачи!• 04 августа в 00:28
Удивительно, как у таких людей появляются загранпаспорта и к кому они могут лететь на Пальму де Майорку...
Скользкая• 04 августа в 01:03
Ответ дляПатріотка з дивану
Більше пересадок, якщо хоч раз до Кракова їхали, то без проблем, вже зрозуміло - де купувати квитки на пересадки, куди взагалі йти, де ті ворота, щоб сканувати квитки вже в аеропорту. Кишинев в цьому плані простіше, хоча б тому, що мовного бар´єру немає, та і аеропорт маленький, все швидко відбувається. Краківський же аеропорт великий, я там з дитиною стільки часу прогаяла тільки в черзі на контроль, дитина вже просто сиділа на полу
Та і контроль досить жорсткий, я такий приблизно тільки в данському Орхусі зустрічала.
Апрель Ивановна
• 04 августа в 09:01
Ответ дляСкользкая
Ого дякую
Скользкая• 04 августа в 12:08
Ответ дляАпрель Ивановна
Ого дякую
Ви самі подрахуйте, що буде вигідніше. Є позитив щодо краківського аеропорту - якщо раз поїдете цим шляхом, то далі простіше буде. З Кракова дуже багато рейсів, лоукостів в тому числі. Плюс наших українців всюди багато, у кого запитати знайдеться. Та й поляки допомагають - ми влітку з дитиною на залізничному вокзалі в Познані кола наярували, не могли знайти вихід на нашу платформу. То через перекладач запитала, допомогли