Бентливуман• 04 августа 2025

Паспорт для підлітка, яка процедура?

Хто уже робив? Це треба мати якісь документи готові з собою і зразу їхати з сином?
ol_kin• 04 августа 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
А, ну да, это единственное, где может понадобится паспорт.

Автор, если сейчас ребёнок перешёл в 9 класс, то тогда сделайте паспорт к октябрю, что б весна и лето 11 класса, прошла со старым паспортом и не нужно было ещё и за него переживать
Це не має значення, паспорт закінчується коли дитині виповниться 18 років, не раніше! А в 18 по закону обов´язково робити новий, і строк закінчення ай ді який виданий в 14-15-16 років завжди буде дата 18річчя дитини.
З закордонними інша система.
Мотористка• 04 августа 2025
Ответ дляБрюлик в стразах

Ви щось заплуталися , якщо зараз, влітку 2025 року зробити паспорт і перейти в 9 клас, то по закінченню 11 класу паспорту буде тільки три майже повних роки , що там за нього переживать?
Последний вагон• 04 августа 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Скажите, пожалуйста, выписку с пропиской где брать? Какие документы нужны. Через Дию не сформировался документ.
У нас син прописаний у свекрухи в іншому місті разом з татом. Хотіла зробити витяг з Дії, то також не вийшло, не сформувався документ. Через місяць 14, треба робиии паспорт.
Послухаю, що люди пишуть.
Последний вагон• 04 августа 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
А! Ещё добрый совет. Паспорт действителен 4 года с момента выдачи. Посчитайте, если конец действия выпадает на выпускной класс, нмт и поступление, имеет смысл делать паспорт в следующем году. Так можно, это ничем не грозит. Иначе могут быть накладки, ну и плюс в тот безумный график, нужно будет всунуть ещё и получение нового паспорта.
Ну тут в крайньому випадку можна «загубити» паспорт і зробити в необхідні терміни.
Брюлик в стразах• 04 августа 2025
Ответ дляol_kin
З закордонними інша система.
Нет. Первый айди паспорт годен ровно 4 года, не зависимости когда выдан- в 14 или 15 лет. Мой ребёнок получал в 15,5 и сейчас ей 18 и паспорт ещё годен год.
Мотористка• 04 августа 2025
Ответ дляol_kin
З закордонними інша система.
Ви невірно думаєте щодо строку дії паспорта
Брюлик в стразах• 04 августа 2025
Ответ дляПоследний вагон
С потерянным паспортом у вас не будет возможности зарегистрироваться на Нмт и попасть в пункт тестирования. Ну и соответственно поступть в вуз тоже не будет возможности, потому что для этого нужны результаты нмт
Последний вагон• 04 августа 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Роблю для себе висновки, що треба зробити паспорт вчасно. Якраз протягом 4х років син закінчує 9й клас, 11й клас, здає НМТ.
Термін закордонного паспорта спливає як раз до закінчення 11 класу, майже в 17 років, також встигаємо.
А от паспорт в 18 років може доведеться отримувати десь в консульстві закордоном, якщо війна не закінчиться😢
Без QR коду• 04 августа 2025
З якогось року навчання у школі вже має тривати 12 років. Здається, стосується дітей, які уже вчаться в НУШ.
Последний вагон• 04 августа 2025
Ответ дляБез QR коду
Діти, які вступили в 18 році і пізніше, навчатимуться 12 років.
Також програма коледжів буде перероблена під НУШ. Тобто, атестат отримуватимуть після 12 років навчання хоч в коледжі, хоч в школі.
Зараз атестат отримують після 11 років навчання.
Працюю в коледжі. Син вступив в 2018 в школу, він вересневий, пішов майже в 7.
Думала 9 класів закінчити в школі, а потім 2 роки в коледжі, щоб отримати атестат до 18 років і вивозити, якщо не закінчиться війна.
Наша головна методист сказала, що через кілька років програма навчання в коледжі буде мінятися під НУШ, що не отримає атестат до 18 років.
Тому зараз за літо перескочили екстерном в онлайн школі 8й клас і на вересень іде в 9й в нашу школу. Тим паче там багато друзів. Це на всякий випадок, щоб отримати атестат до 18 років.
Принаймні у сина буде шанс. Подивимось, що робити далі.
Оце так цабе• 04 августа 2025
Мы сделали в 14 тот пластик.
И теперь найти его не можем 😂
Это ужас. Не знаю, может малой куда засунул.
Без QR коду• 04 августа 2025
Ответ дляПоследний вагон
О, ви продумали ці моменти. Мій теж пішов у школу в 7, але у 2019.
Мама фіфті цента• 04 августа 2025
Ответ дляОце так цабе
Мы сделали в 14 тот пластик.
И теперь найти его не можем 😂
У Вас вдома нема місця де всі документи лежать ? Як можна паспорт «кудись засунути»?
Последний вагон• 04 августа 2025
Ответ дляБез QR коду
Я вирішила не чекати з моря погоди і підстелити сину соломки. Не дай Боже ще не закінчиться війна і не дай Боже забиратимуть з 18, бо вже про це говорять. І що тоді?
Скажу чесно, влітку син займається лише математикою онлайн з репетитором по 3 рази на тиждень. Всі інші контрольні я за нього зробила. Це не важко і не довго з інтернетом.
8й клас не такий принципово важливий. Хай відпочиває. Наздожене.

Краще вивозити з атестатом.
Може закордоном в коледж вступить, є час мову підтягнути. Може у нас в ВУЗ оплайн.
Принаймні треба дати шанс.
Бо після 18 буде без варіантів.
Краще закордоном на заводі (умовно), ніж вдома в окопі чи в землі.

В онлайн школі екстерном найшвидше рік проходять за 3 місяці. Семестр за 1.5 місяці.
Хотіла, щоб син пройшов другий семестр 7класу та 8 клас в онлайн школі за 4,5 місяці. Щоб літо гуляв. Але ніяк не вговорила. Ледве вмовила на варіант, що за літо я роблю контрольні, він займається лише математикою.
Тобто, ви також можете скористатися таким варіантом.
А що нам лишається робити?
Сама нічого не боюсь. Вистоїмо!
Але дитину треба вивезти.
Без QR коду• 04 августа 2025
Ответ дляПоследний вагон

Краще вивозити з атестатом.
Принаймні треба дати шанс.
Бо після 18 буде без варіантів.

А що нам лишається робити?
Сама нічого не боюсь. Вистоїмо!
Але дитину треба вивезти.
Вуз онлайн, якщо буде обов´язковий курс БЗВП, не вийде. Онлайн практику не пройдеш.
Наштовхнули ви мене на думки. Треба буде й собі подумати.
ВыФсеВрете• 04 августа 2025
Ответ дляБентливуман
Сину в березні виповнилось 14 років уже. Нема уже на коли відтягувати я так розумію
Хоть в 16 делайте, паспотр выдается до 18 лет. Потом на 10 лет
ol_kin• 04 августа 2025
Ответ дляМотористка
.