Гидроусилитель руля• Изменено 04 августа 2025
Трьохколісний велосипед для дорослих
У кого був досвід користування таким гаджетом, що можете сказати? Чи зручно з ним їздити на закупку продуктів, наприклад? Розглядаю для придбання в село, щоб можна було їздити до найближчого районного центру. Заздалегідь, дякую!
Фиктивная• 04 августа 2025
Краще мопед, чи електро велосипед.
На цьому задовбатися можна педалі крутити.
Гидроусилитель руля
• 04 августа 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Краще електро купіть.
Електро - що?
Гидроусилитель руля
• 04 августа 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Велосипед.
А якщо людина не вміє на двоколісному? Не навчилася.
Гидроусилитель руля
• 04 августа 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Тяжёлый и неповоротливый как танк
Може тоді є шанс, що не вкрадуть?)
Мадам Тю-лю-лю• 04 августа 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Ну мопед тоді купіть як нижче порекомендували. А взагалі навчитися не проблема. Я в 40 років навчилася. Бо раніше не було потреби.
Гидроусилитель руля
• 04 августа 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ви молодець!)
Варена цибуля• 04 августа 2025
На горку вы на нем не выедете, особенно с грузом. Если ровная дорога, то конечно удобно.
Підмітайло• 04 августа 2025
Если сможет крутить педали на таком велосипеде, то человек нестарый и физически активный. Значить сможет и нормальный освоить. Но он будет легче, маневренные и удобнее.
Гидроусилитель руля
• 04 августа 2025
Ответ дляБутербродница
Удалено администрацией...
От якщо б не ваш апдейт, то я б проігнорувала цей перл. А тепер ніт. Не проігнорую. Ви галубих кравєй чи що? Аристократка з савєтчіци, патомствєнная графіня з раманавих?
Бутербродница• 04 августа 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Не позорьтесь)
Гидроусилитель руля
• 04 августа 2025
Ответ дляПідмітайло
Чесно кажучи, людина активна, але боюсь, що десь втратить рівновагу. Координація рухів якось не дуже в побуті.
Варена цибуля• 04 августа 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
А сколько км до райцентра?
Гидроусилитель руля
• 04 августа 2025
Ответ дляВарена цибуля
А сколько км до райцентра?
Десь 4 км. Але грозиться, що буде до Києва їздити) там кілометрів 10)
Бабка_в_кедах• 04 августа 2025
Нема варіанта взяти в оренду на тиждень - спробувати, оцінити, чи виправдовує такий велик очікування, наскільки вправно вийде з ним управлятьсь?
Гидроусилитель руля
• 04 августа 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Треба поцікавитись, гарна думка.
Птица секретарь• 04 августа 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Візьміть скутер або електросамокат, ви на цьому, особливо по поганій дорозі , далеко не доїдете, а ще вам потрібно буде тільки по автомобільній дорозі їздити
Гидроусилитель руля
• 04 августа 2025
Ответ дляПтица секретарь
Ну електросамокат - то взагалі незручна фігня. Закупки хіба що в рюкзак за плечі. Скутер - не знаю…
Варена цибуля• 04 августа 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
ну если 4 , то как-нибудь доедет за полчаса
Фиктивная• 04 августа 2025
Ответ дляБутербродница
Удалено администрацией...
Відразу видно, що ви з міста.
Оце ´пипец´ дуже підкреслює, що оті сільські вам не рівня.
Варена цибуля• 04 августа 2025
Ответ дляПтица секретарь
Как на скутере везти покупки?
Птица секретарь• 04 августа 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
А зараз ви на закупки на машині їздите? Незручна фігня то ваш велосипед, ви на ньому задовбетесь і себе везди, не те що мішок картоплі чи що ви там розумієте під закупками. Хочете девайс який буде допомагати в господарстві, то він має бути легкий в експлуатації, особисто я би при обмеженому бюджеті скутер купувала, він легкий в експлуатації і ти можеш на ньому і 10 км проїхати і не здохнути
Королева краси• 04 августа 2025
Ответ дляБутербродница
Не позорьтесь)
Позиритесь тільки ви в цій темі)
ПробілНеПрацює• 04 августа 2025
Нет, по нашим дорогам. Он неманевренный, тяжёлый.
Двухколесный с корзинами плюс рюкзак.
Байрактарна• 04 августа 2025
Хорошо бы этот трехколесник тюнинговать электромотором, чтобы на горку заезжать).
Но, боюсь, как бы он золотым не вышел).
Нужно тестить)
Но, боюсь, как бы он золотым не вышел).
Нужно тестить)
Гидроусилитель руля
• 04 августа 2025
Ответ дляПтица секретарь
Права є тільки в чоловіка, він і возить, але не завжди може. Тож треба викручуватись) а тут наче як і спорт і переміщення в одному флаконі)