ГендиреХтор• 04 августа в 12:58

Виявити чи є у тебе наявність сказу коштує 6 тисяч гривень?

🤯🤯🤯🤯 чому так багато?
Цідило правди• 04 августа в 13:49
Лише почати вчасно вакцинацію. Без варіантів.
Коко На Страже• 04 августа в 13:50
Ответ дляКарусель-весель
Если ваш щенок не сдохнет в течение 2х недель- значит он здоров.
Вам анализ за 6 тыс дольше будут делать
Якщо це цуценя, то набагато швидше воно здохне.
Але там сто відсотків здорова тваринка, просто гралася, він же не нападав, не агресував.
120-120-120 (не худею)• 04 августа в 14:26
Ответ дляЦідило правди
Який комплекс? Сказ - не лікується. Смерть у 100 відсотках випадків, якщо захворів.
Профілактичний комплекс.
автор ГендиреХтор • 04 августа в 14:30
Ответ дляПечальки.нет
Скорее всего, щенок у автора просто еще маленький и играет, цапая. А еще и в шнурке запутался, испугался, слюни пустил. И автор решила, что это симптомы бешенства
Там не слюни были, а пена ярко выражена
Помидорина• 04 августа в 17:10
Наблюжайте за щенком, если у животного бешенство, то дольше 2х недель не проживет. Если не умрет в течение этого времени, значит точно не бешенство.
в_вечном_поиске_себя• 12 августа в 02:10
Ответ дляМэри Попкинс
Автор, бешенство 100% смертельно
Когда уже пойдут симптомы лечения нет вообще
Это просто страшная смерть в реанимации

Если вас укусило животное не ваше - нужно сразу делать прививку
Не ждать точно
Хорошо что уже не 40 уколов, а один делают

А свое животное нужно прививать
Не один, а п´ять, з певним інтервалом. А якщо укус в місце, де багато нервових закінчень (кінцівка, голова), то колять ще й імуноглобулін в умовах стаціонару.
Асталависта бэйби• 12 августа в 02:11
Цей аналіз не показує наявність чи відсутність сказу.
Нема таких аналізів.
Він показує рівень антитіл (тобто, імунну відповідь) після вакцинації.
Гарачий Чокалад• 11 сентября в 09:02
Ответ дляГендиреХтор
Це вже остання стадія
Сказ не лікується. Тому аналіз такий собі