Фляшка на трьох• 04 августа 2025
Купальник на пишні груди, де ви купуєте.
Жінки, дівчата у кого пишні груди, невеликий об´єм, 75-80 , де ви купували , купуєте купальники?
В мене 75 G, і важко так підібрати купальник, на морі я вже була, в мене був 1 купальник 75 G , ще з попередніх років, і 1 в Калзедонії придбала, але всеодно погано тримає, активно не поплаваєш у морі, басейні, треба поправляти , дивитися,чи груди не вивалилися, це так задовбало, що псує трохи мені відпочинок.
Без QR коду• 04 августа 2025
В Next точно є. Купила на розпродажі, чашка супер, а об´єм малий , хоча написано 80-85. Так що міряти
Несу добро людям• 04 августа 2025
На 85F купувала на intimo.
У мене в місті є шоурум, замовила декілька штук з приміркою.
Добре сіли з тої купи два, їх і купила. Один роздільний (верх і низ окремо замовляла), один суцільний для басейну.
Без примірки не ризикую собі брати.
мадамГрицацуева• 04 августа 2025
Marc & Andre
Я і білизну їх обожнюю, і купальники класні та якісні.
мадамГрицацуева• 04 августа 2025
Ответ дляНесу добро людям
На 85F купувала на intimo.
Без примірки не ризикую собі брати.
Класний магазин. Замовляю там постійно. Шкода, що немає в моєму місті.
Замовляю Марко вже багато років. У них є моделі, де розмірна лінійка не S,M,L , а нормальна :). Правда, у мене 75 D, але E точно бачила. Можу вам дати контакт жінки, яка викупає, вона ж порадить по розмірам і т.д. У неї ще багато класної польської білизни, теж багато років всі бюстгалтери - у неї беру.