Ms. Откровенность• 05 августа в 14:47
Що подарувати на крепову річницю весілля?
У батьків 39 років річниця весілля. Тато хоче подарувати щось відповідне до назви річниці) Це крепове весілля. А я навіть не знаю що з того крепу шиють...
Потребую апгрейду• 05 августа в 14:52
Нехай тато не видумує хєрні із крепдешину.
А організує романтичну подорож на 2-3 дні в готель зі спа
Не против• 05 августа в 15:35
У готових речах її і не знайдеш зараз. Я б не прив´язувалася до неї, а подарувала щось потрібне, бажане й приємно-емоційне. Шарфик з крепу хіба на додачу, легше буде пошити, ніж знайти готовий.