Вопрос в заголовке. Что с водой в городах? Она в полном доступе, по часам или подается раз в несколько дней?
Результат:
вже голосів:
51 (80.95%)
Тыц
10 (15.87%)
Все ок с водой
1 (1.59%)
По часам
1 (1.59%)
Раз в несколько дней
Маска-0b9f• 05 августа в 16:56
В Николаеве из крана вода техническая.Подается круглосуточно,но много порывов из за того,что в 2022 году вода в системе была солёная из лимана.Питьевая есть в точках выдачи, которых много по городу,бесплатно.
Сейчас тянут новый водопровод из Южного Буга.Про Херсон не знаю.
Ответ дляМаска-0b9f
Спасибо
Я не Сірожа• 05 августа в 17:39
Уточню по Миколаєву: технічна вода, що подається в місто з лиману, настільки поганої якості, що нею не можна вмиватися, митися, мити посуд, купати тварин, використовувати ПММ.
Тобто нею можна помити підлогу (і то смердітиме дохлою рибою та ряскою) та змивати в туалеті.
Якщо ж водою з-під крану митися, мити посуд тощо - то обов´язково ополіскувати/сь чистою водою, яку треба принести з пунктів видачі води.
Ну і труби/крани/пралки/бойлери зношуються від цієї води разів в 7-8 швидше((
Ответ дляЯ не Сірожа
А почему вам не ремонтируют водовод? У вас сильные обстрелы или в чем причина?
Я не Сірожа• 05 августа в 17:57
Ответ дляcoch100
12 квітня 22-го року орки знищили нашу насосну станцію на Дніпрі, і багаторазово бомбардували водогін на Херсонщині, по якому йшла вода в Миколаїв. Кім намагався домовитись з ними, щоб дозволили відремонтувати, не вийшло. Там загинуло декілька бригад наших ремонтників((
Після підриву Каховської гес відновлювати цей водогін стало взагалі нерентабельно.
Думали, як відновити подачу води в місто, пробували різні варіанти. Зараз воду беруть з Південного Бугу та лиману, вона дуже низької якості, ще й з величезною купою хімії, якою цю воду дезинфікують.
Начебто будують водогін, але зараз тиша на цю тему, ну і водогін водогоном, але очисні станції в жахливому стані після цієї технічної води, тому вже ходять розмови, що питна вода в нас буде тільки після того, як побудують нову очисну станцію.
Ответ дляЯ не Сірожа
Да, я слышала про 22 год, но думала, что за 3 года уже поправили ситуацию. А почему на воду из лимана не построят фильтровальную станцию? У нас в Краматорске тоже одну фильтровалку разбили, но слава богу повреждения были не фатальные, восстановили. Вода не идеальная, но тухлятиной не воняет, впринципе для бытовых нужд сойдёт.
Ответ дляcoch100
Тому що кім і сєнкевіч ще мало коштів по кишенях роз3,14здили.
Ви навіть не уявляєте за 3,5 роки без води скільки разів ці виродки розповідали нам казок: через місяць, через тиждень, вот-вот буде, та нє, не буде.
Ответ дляcheryl
Да это везде так. У нас 13 км до фронта , заложили ремонт дк в бюджет города , суки.
Я не Сірожа• 05 августа в 18:18
Ответ дляcoch100
Ех, так багато питань, і так мало відповідей...
Я не знаю, що вам відповісти, от чесно.
Ответ дляЯ не Сірожа
ну что Вы придумываете? сейчас вода намного лучше! умываться и купаться можно спокойно, быд перод, конечно, когда ополавкивала волосы чистой водой, но сейчас вполне норм! и посуду не ополаскиваем уже очень давно.
Я не Сірожа• 06 августа в 14:27
Ответ дляKyklaNata
Ні слова неправди.
Так, стала менш солена порівняно з 22-м роком і смердить менше, але все одно і солена, і смердюча.
Пмм користуватись неможливо, бо посуд після миття аж білий від нальоту.
Крани іржавіють за рік.
Бойлер раніше чистили раз на 2 роки, було 2-3 жмені осаду, зараз кожні пів року вигрібається по відру жахливого смердючого болота.
Ми пару тижнів тому 5 днів без води сиділи, так за ці дні в ємностях з запасом технічної води утворився осад на дні товщиною в 5-6 мм.
Шкіра після душу, якщо не ополіскуватися чистою водою, суха і подразнена.
Я розумію, що в порівнянні з 22-м і 23-м вода стала кращою, але вона все одно жахлива.
П.с.: якість ще залежить від району, в тих, що розташовані вище, вода трохи краща.
Крани іржавіють за рік.