Дівчата зі столичного лівобережжя, прошу вашої участі у підписі петиції, стосовно ремонтних робіт на Північному. По факту це знущання над жителями Троєщини, як почали в кінці травня, так зі літо ті дві роздовбані полоси не довели до ладу, працює умовно ’півтора землєкопи’, а воно там було й так нічого собі, можна було спокійно ще їздити. Вранці в корках і додому аналогічно, немає вже на це терпіння. Паралельно майже всі мости столиці в ремонтах. Дуже зручно підписувати через Київ-цифровий -міські сервіси- петиції - пролистати трішки вниз (не потрібно муторну ідентифікацію проходити, все швидко).
Ответ дляvlad-svs
в стране война, а они дороги ремонтируют (С)
Ремонтувати потрібно але в нашому випадку це жахлива ситуація, бо скільки ми живемо наш міст безкінечно ремонтують і якби ж робили, а там 2-4 чоловіки, все неспішно, літо пройшло, а там ще не видно ’кінця краю’ і це тільки початок. В петиції все досить гарно описано, якщо хтось дойде до того, щоб відкрити і почитати. Хто не живе на лівом , то можна томно закривати очі руками, а хто живе - той мене зрозуміє.
Ответ дляvlad-svs
меня не надо ни в чем убеждать
я просто озвучиваю активно продвигаемую идею
Ви живете на лівому березі, на Троєщині, щодня перетинаєте міст двічі на день ? Пробували щоранку їхати, особливо після відбою ? РОбити роботу можна по різному і різний підхід, можна робити, а можна тільки створювати видимість.
Ответ дляIncol
Підтримую вас, це срака, про метро мріємо і стоїмо в заторах, бо черепашки міст ремонтують
Деньги сами себя не украдут. А тут вы с петициями. Когда все распилят тогда быстро латки поставят и будете кататься. Донт пуш за хорсес, как сейчас модно говорить 😝
Блин, у тех ролики «уважаемый Владимир Владимирович», у нас петиции… власть дает вам цацку для стравливания пара, а вы думаете, что для решения проблемы.
Valentina shop2020• 05 августа в 16:04
Благодарите Кличко ,идёт отмывание денег ,надо строить долго и не качественно ,такой лозунг