Помидорина• 06 августа в 15:01
Зробити пенсійне посвідчення, підскажіть
Підскажіть, куди саме звернутися щоб зробити пенсійне посвідчення з інвалідності? отримую соц.виплати
в пенсійний фонд йти?
та чи можливо онлайн подати?
в пенсійний фонд йти?
та чи можливо онлайн подати?
Помидорина
• 06 августа в 15:03
Ответ дляиз желе я
пенсионный и онлайн? та не чудите
чому? здається є онлайн кабінет
Душка-свекрушка)))• 06 августа в 15:14
Пенсійний платить пенсії,а не соцвиплати.Соцвиплати платить собес
Душка-свекрушка)))• 06 августа в 15:26
Ответ дляМанула
З липня здається всі соцвиплати ідуть через ПФ
Да?Тоді вибачаюсь.Раніше було не так
ЖенаАйтишнеГа• 06 августа в 15:32
Ответ дляПомидорина
чому? здається є онлайн кабінет
Не знаю як зараз, а у 2022 треба було записатись онлайн і прийти особисто, щоб замовити посвідчення. Потім особисто його забрати
ЖенаАйтишнеГа• 06 августа в 15:33
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Зараз наче перевели ці виплати на пф
Фізик-ядерщик заочно• 06 августа в 16:24
Чоловік сьогодні робив в ЦНАП. В нього старого зразка посвідчення і його не має в Резерв+, щоб зробити відстрочку. Подав заяву сьогодні в ЦНАП, сказали за день-два вже буде в Дії, а паперове трохи довше