Трохи злякана• 06 августа 2025

Вступ в медичний університет

Дуже неочікувано для мене, дитина подала на вступ у медичний. Вчиться у коледжі на іншій спеціальності, вступ у ВНЗ, в принципі, не планувався. Але, заявку подала (без особливих надій, просто спробувати) і вступила. У мене за життєвим досвідом склалось враження, що медицина - це одна із найбільш корумпованих галузей, у якій дуже "процвітають" родинні зв´язки при влаштуванні на роботу у майбутньому. Розкажіть мені, будь ласка, це я мислю стереотипами? Це перспективна освіта при умові, що ніхто із родини жодним чином не дотичний до цієї сфери?
Принцепесочка• 06 августа 2025
Ответ длянеДоЖиру
Я працюю в медичному університеті. Чарівна тут не я.
Ок, и сколько у вас в этом году госзаказ на хирурга и гинеколога?

кнопкодав• 06 августа 2025
Вам дуже пощастило, що дитина знає, чого хоче. Нехай вчиться. Якщо проявить себе- буде діло. На старших курсах будуть чергувати у лікарнях, треба буде придивитися там наставника, платити можливо, щоб навчив усьому. Нехай все складеться!
Смайликівна• 07 августа 2025
Если ребенок хочет и сама поступила, я бы не отговаривала. Со временем, до выбора специализации, она сама сориентируется что и как, не верю чтоб толковому доктору не пробиться нигде(я бы хирургию никогда не выбрала, сейчас вот дерматология, офтальмология мне кажется очень привлекательной и кажется, что можно пробиться без связей). Удачи девочке, поддержите ее!
Сама собі лікар• 24 августа 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Вам треба сісти і спокійно з нею все обговорити. Після навчання на бюджеті хірургом вона не буде. Держзамовлення є лише на сімейних лікарів. Шанс стати хірургом лише після навчання за власні кошти, тобто контракт. І далі не факт, що вона зможе оперувати. Навіть якщо вона знайде місце де працювати, вхід в операційну, тобто встати у стола, це тисячі і звісно не в гривнях
Зайдіть на сайт будь-якого медичного укр університету і подивіться скільки студентів на спеціальності «медицина» вчаться на бюджеті і скільки на контракті
Сама собі лікар• 24 августа 2025
Ответ дляТрохи злякана
Це навчання за власні кошти відбувається після бакалавра? Взагалі, коли відбувається вибір конкретної спеціальності?
На медицині немає бакалаврату