Трусиковед• 06 августа в 17:46
Дівчата - ви неймовірні!
Кожного разу коли приїжджаю в Україну , в такому приємному шоку від краси українських жінок! Ви такі гарні, доглянуті, такої концентрації гармонійно складених нарядів і гарних образів мало де зустрічала. Хоч 20 років хоч 70, всі жіночки такі красиві! Цінуйте себе! Любіть себе, ви дуже гарні !🌸
Пописанная парта• 06 августа в 17:54
Ответ дляСама вумна тутички
А хлопцы?
а хлопці в джинсових бріджах, футболках в обліпон на пузо і з барсєтками через плече
Цукрові вишні• 06 августа в 17:54
Ответ дляТочноБудет
Мы такие!
Приезжайте почаще для зрительного оргазма!
Зачем? Можно на себя в зеркало почаще смотреть
Сама вумна тутички• 06 августа в 17:55
Ответ дляПописанная парта
И шо? Не гарни?
Виннипуховна• 06 августа в 17:56
Дивлюсь на свекруху та свою маму, ні здоров´я, ні образу, ні зачіски. Тільки зайва вага яка їх влаштовує. То про 70-ти річних. Мені 46, то мене і ви в тому числі на молекули тільки за манікюр, вірніше його відсутність (тому, що просто гігієнічний) тут розберете
Сон і дрімота• 06 августа в 17:56
это типа похвалила и поехала, чтоб похвалой карму себе подтянуть и немцы в германии швайне перестали обзывать?
Сама вумна тутички• 06 августа в 17:59
Ответ дляСон і дрімота
😂😂😂 зибен зибен Ай люлю
Українські жінки самі найбажаніші в Німеччині, німці постійно знаходяться в стані збудження від українських німф
Вкаблучках• 06 августа в 17:59
Ответ дляСон і дрімота
Критикують -недобре , похвалили -знову не так .
Коли цим людям буде усе так ?
Викасикрет• 06 августа в 18:01
теж це помітила, хоч війна але на жінках -кофточки, спіднички, прикраси, так не дорогі речі, але зі смаком
Трусиковед
• 06 августа в 18:04
Ответ дляВикасикрет
Так, волосся викладене , манікюрчик, стильний одяг, у різних можливо фін можливостях та попри бачу як багато виглядають дуже гарно та доглянуто
Хропочка з гривкою• 06 августа в 18:06
Я когда после Болгарии оказалась в Украине-я налюбоваться на наших женщин не могла
Трусиковед
• 06 августа в 18:07
Ответ дляХропочка з гривкою
Ви мене розумієте 🫶
Хропочка з гривкою• 06 августа в 18:08
Ответ дляТрусиковед
Ви мене розумієте 🫶
Просто болгарки жуть какие страшные
Викасикрет• 06 августа в 18:12
Ответ дляТрусиковед
й ще поміттила людяність, посмішки, хоч ніби війна й як то кажуть ’сам на сам’...їхала в 6 ранку з вокзалу не зняла кошти,було тільки 20 грн. для міської електрички, контролер виписав один білет, а на дитину -махнув рукой ...в Європі б вже штраф лупанули)))