Може хто знає, чи немає зараз додаткового набору до вузів на бакалавра, на факультети, де є недобір. Чи є шанс поступити у людини, яка добре здала всі предмети, але з математики набрала 97
балів? Харків
Ластоноша• 06 августа в 18:32
Если 97 баллов ( хотя так не считается, это считается 0), считается, что нмт не здано, а значит нет сертификата и без него невозможно подать документы в вуз даже на контракт.
Пусть готовится, пишет в следующем году нмт и поступает.
Дякую, контракт не підходить,, це хлопець і перша вища освіта
Ластоноша• 06 августа в 19:01
Ответ дляЯ тут Живу
Можливо приватний внз?
Даже в частный вуз надо результаты нмт, а для этого каждый предмет должен быть написан минимум на 100 баллов. Единственное, можно куда нибудь в кодледж попробовать поступить, если это ещё возможно по датам
ДА да да• 06 августа в 19:03
Ответ дляeegur@i.ua
Якщо не тягне здати мінімальний бал НМТ, то може і не потрібна йому вища освіта? Є коледжі, технікуми...
КротоТо• 06 августа в 19:17
Ответ дляКоханозадовільна
На контракт после 11 числа можно податься
Не можна автору. То для вступників, які не пройшли в першу хвилю. Податися можна було в березні. Але ще треба було потім здати чотири предмети, щоб подаватися.
Закуйовджена життям• 06 августа в 19:44
Ответ дляeegur@i.ua
Ну пусть идет в училище или колледж, может какой то Вуз типа Поплавского
Трахтибидох• 07 августа в 12:27
Зайдіть на сайт Українського центру оцінювання якості освіти. Там є вичерпні відповіді на всі питання щодо вступу.