frumoasa17• 07 августа 2025
Ответ дляОбиван1
Ну то гоу в посадку, фронт тріщить, людей не вистачає, давайте вперед
Поки це все триндьож, але деякі як діти малі, які розмірковують про добро та зло, але реальний світ цінічний та не чорний і білий. Щоб відповідали за свої дії, то треба перемогти рф на полі боя, але цього нема і навіть не передбачається, землі втрачає Україна та відступає по певним напрямкам. І зараз не 2022 рік, людей майже нема, зброя йде по краплям, активи рф ніхто вилучати не буде. Які репарації, яке покарання може бути
Ответ дляО_Юми
Якщо це припиниться хоча б на кілька років, то так, мені і це за щастя буде. Бо для мене є різниця померти зараз, чи можливо через 10 років.
Ну і якщо буде перемир´я, то значить не будуть продовжувати військовий стан. А це означає, що не буде підстав для закриття кордонів. І нарешті ми отримаємо змогу провести вибори
Договор перемирия не подразумевает отмену военного положения. Но на территории Украины в принципе нет ни одного юридически законного акта с обоснованием закрытия границ. Так что…🤷♀️ ничего не изменится
Ответ длясахарный комок
Так тому й думала) ну і по іншим темам)
Wendy Rhoades• 07 августа 2025
Ответ дляО_Юми
В нас теж буде час озброїтись, тим більше, що військова допомога згідно цих пунктів буде зберігатись. Звісно, якщо наші не покладуть все як зазвичай
если гарантии безопасности будут как сейчас, ’этой войны не должно было быть’, то мы эту гонку вооружений никак не выдержим.
Повторение чеченского сценария. Я бы на месте Польши и стран Балтии начала по-настоящему бояться.
И второй вопрос: все ждут перемирия в надежде, что откроют границы, но при таких раскладах их никогда не откроют.
Ответ дляМандарина
Нажаль, я думаю Ви праві, наші все одно будуть підтиратись тим законодавством.
Wendy Rhoades• 07 августа 2025
Ответ дляAksinia 111
100% Что б это понять, надо иметь мозг чуть больше чем у рыбки, но с этим видимо сложно...
все бы ничего, если бы санкции не снимали, пока не будет реальных гарантий, что не попрут снова(
А так просто двинут не с Крыма, а уже с Херсонской области.
Лисий хвост• 07 августа 2025
А санкции снимут не сразу, да и по сути их снятие будет постепенное и это уже не спасет рашку. Там рублю вилы итак будут. Как они своим воюющим освободителям пояснят окончание войны? За что сдохли? До Берлина не дошли ведь!
Дед движухин то обещал больше, чем Киев за три дня
Ответ дляWendy Rhoades
То що робити, гинути далі? Треба визнати, що це край, і далі умови будуть лише гіршими.
Дуже шкода, що восени 2022 ми не зібрались максимально з силами і не повернули собі ті частини Херсонської і Запорізької обл, які були окуповані з початком повномасштабної. На той час ми мали успіхи на Харківському напрямку і в тому ж Херсоні. Якщо втратимо ці області, це дуже боляче для України (на відміну від ДНР і ЛНР).
Wendy Rhoades• 07 августа 2025
Ответ дляО_Юми
виборювати кращі умови настільки, наскільки це можливо. Залучати Європу. Бо на відміну від США, для них це реальна загроза.
Якщо буде і далі військова підтримка, і хоч якісь гарантіі безпеки, то це хоч щось.
Wendy Rhoades• 07 августа 2025
Ответ дляРеалістка
не дали Україні цього зробити, тоді США ’запобігали застосуванню ядерної зброї’ і бла-бла-бла.
Щоб збиратись з силами, треба мати свої сили, а збирати чужі у нас якось не дуже виходить.
frumoasa17• 07 августа 2025
Ответ дляWendy Rhoades
Бубочку останнім часом в західніх змі активно полощуть за всі ’’подвиги’’. Так що одна із умов продовження фінансової допомоги скоріше за всього буде вибори після сталого перемир´я, а вибори це відміна воєнного стану, а якщо його не буде, то тримати зачиненими кордони взагалі нема ніяких правових підстав. Зараз теж нема, але то окрема тема.
Ответ дляWendy Rhoades
Хіба за 3,5 роки не зрозуміло, що всім пофіг на нас. Вони нами як щитом прикриваються. Тож чим довше будуть гинути українці, тим довше буде тихо у них. Про кращі умови можна говорити лише тоді, коли маєш перевагу.
Wendy Rhoades• 07 августа 2025
Ответ дляО_Юми
в цілому, на жаль, так.
Wendy Rhoades• 07 августа 2025
Ответ дляmavka.cy
А хтось розуміє, чому путін погоджується на перемирья чи що там?
якщо умови такі, як озвучили, то який з путіних на них не погодиться?
це ж те, чого вони і домагались по суті.
Лисий хвост• 07 августа 2025
Китайцы, им больше всех эта вся херня выгодна. Во-первых учатся, во-вторых им выгодна больная империя рядом. Как только с Тайванем порешают американцы и китайцы, этой фашистской рашке заткнут пасть.
Wendy Rhoades• 07 августа 2025
Ответ дляfrumoasa17
придумають якийсь особливий статус, коли голосувати можна, а їхати за корднон ні)
Ответ дляWendy Rhoades
вони хотіли ще побільше територій. повністю Запорізьку область як мінімум
Та й в кінці весни були розмови про припинення вогню. і путін каегорично відмовився.
що змінилось?
Ответ дляfrumoasa17
Во время ВП, согласно Конституции Украины, президент не может продлевать свои полномочия. Из этого следует что нет никакого ВП, отменять нечего по сути. То есть и все остальное уже в другой правовой плоскости.
Ответ дляmavka.cy
Ну ніхто не знає точно, що погоджується.. Скоріше будуть нескінченні перемовини з США, а нас далі будуть вбивати та окупувати нові території ...
У нього це вдало виходить, 24 години Трампа перетворилися на 7 чи скільки там вже місяців на тепер?
Лисий хвост• 07 августа 2025
Ответ дляРеалістка
Пока сраки чухали з допомогою, рашисти замінували там все, який наступ 2023 року на рівнинах. Залужний думав що їх здохне 100тисяч і війна скінчиться, але помилився, як і з наступом. Той Херсон відбити теж ціна захмарна була. Як і Запоріжжя не дати їм. Боляче все втрачати. У тому Донбасі теж не мало крові пролито.
Ціна страшна в іншому - людей втрачаємо і живих і мертвих і ненароджених.
Ответ длякосмея
Йому зараз потрібна передишка і зняття санкцій.
я то це розумію.
на москві нарешті почала економіка падати, дефіцит бюджету, неплатежі по кредитам, падає виручка від нафти і газа, і хуйлу зараз край потрібно щоб зняли санкції і знов бабло пішло в країну.
наступного разу ми цю війну, що зараз, будем згадувати як щасливі часи :(